اخبار و رویدادها

تست های جالب سلامتی بدن!

خبرنگاران: خطر بیمار شدن با افزایش سن بالا می رود. همزمان سیستم ایمنی ضعیف تر می گردد و به همین دلیل پیشنهاد می نمایند که هر دو سال یکبار چکاپ کامل پزشکی داشته باشید و تست هایی گرفته می گردد تا بتوانید از سلامت خود آرامش خیال داشته باشید.

7 مهر 1399

آپشن هایی بسیار گران برای افراد بسیار ثروتمند

کافی است یک نفر، 13,000 دلار برای این آپشن خلاقانه خرج کند تا همیشه و حتی در هوای ابری نیز، ستاره های آسمان را بالای سرخود و در داخل رولز رویس لوکسش داشته باشد. سقفی که با استفاده از نور فیبر-اپتیک درست شده و چراغ های ریز آن، که هرکدام در نقش یک ستاره هستند،...

7 مهر 1399

بازنشستگان مرفه می شوند؟

به گزارش خبرنگاران، کاهش قدرت خرید شهفرایندان ایرانی به خصوص برخی از حقوق بگیران و افراد دارای درآمدهای ثابت در سال های اخیر باعث شده فشار هزینه های زندگی بر برخی از اقشار جامعه به حد غیرقابل تحملی برسد. به گونه ای که به رغم افزایش حقوق های هرساله به...

6 مهر 1399

اعتراض و اعتصاب در صنعت نفت؛ کارگران چه می خواهند؟

شرایط بحرانی اقتصاد کشور در هفته های اخیر دوباره آتش اعتراض های کارگری را روشن کرده است. این اعتراض های به ویژه در جنوب کشور بوده و دولت هیچ واکنش مشخصی به آنها نشان نداده است. افزایش دستمزد و پرداخت به موقع حقوق ها مهمترین خواسته کارگران است.

5 مهر 1399

استاندار کرکوک اتهامات کردها مبنی بر عربی سازی این شهر را رد کرد

فراکسیون اتحادیه میهنی کردستان عراق در مجلس، راکان الجبوری را متهم کرد، کوشش می نماید سیاست عربی سازی را در کرکوک پیاده کند و به اعراب اجازه می دهد بر اراضی کشاورزی متعلق به کردها تسلط یابند.

4 مهر 1399

سقوط بورس چقدر احتمال دارد؟

به گزارش خبرنگاران، آمارها نشان می دهد که از یک سو طی سه ماه اخیر فرایند تورم نقطه ای صعودی بوده و از سوی دیگر نقدینگی به رقم بیش از 2600 هزار میلیارد تومان رسیده است.

3 مهر 1399

موسوی: رژیم آمریکا باید جوابگوی حمایت از گروهک تروریستی تندر باشد

سخنگوی وزارت خارجه ایران، آمریکا را مسئول اقدامات تروریستی گروهک تندر دانست.

2 مهر 1399

تحصن معلمان اردنی

معلمان اردنی قصد دارند امروز (چهارشنبه) در اعتراض به تعطیلی مقر سندیکای معلمان و توقف دو ساله فعالیت آن تحصن کنند. این اقدام در پی بازداشت اعضای شورای این سندیکا صورت می گیرد.

2 مهر 1399

تصمیم گیری درباره نحوه برگزاری آزمون شفاهی فلوشیپ به دانشگاه ها واگذار شده است

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی گفت: تصمیم گیری در خصوص نحوه برگزاری آزمون فلوشیپ سال 99 به صورت حضوری یا الکترونیک به عهده دانشگاه ها گذاشته شده است.

1 مهر 1399

دانشجویان مهر 99 برای واحدهای عملی و انتها نامه خوابگاه و تغذیه می گیرند، کمتر از 50 درصد ظرفیت خوابگاه ها قابل استفاده است

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: طبق اعلام قبلی به دانشگاه ها قرار است حداکثر 50 درصد ظرفیت معمول خوابگاه ها در نیم سال تحصیلی مهر 99 استفاده گردد؛ اما می دانیم که میزان واقعی ظرفیت خوابگاهی قابل استفاده کمتر از 50 درصد خواهد...

1 مهر 1399

ثروتمندترین زن جهان اهل کجاست و چقدر دارایی دارد؟ ، آشنایی با 10 ثروتمند نخست جهان به تفکیک زن و مرد

خبرنگاران : آقای جف بزوس و خانم فرانسواز بتنکوق کماکان ثروتمندترین افراد جهان به شمار می فرایند.

31 شهریور 1399

پوتین نگران موج دوم کرونا

رئیس جمهوری روسیه با ابراز نگرانی از شروع موج دوم کرونا در کشورش، گفت: همه باید کوشش نمایند تا وضعیتی پیش نیاید که دوباره محدودیت ها در خصوص کرونا در روسیه وضع گردد.

31 شهریور 1399

خبرنگاران دستگیری جاعل 20 میلیارد ریالی بیمه نامه خودرو در مرند

تبریز - خبرنگاران - فرمانده انتظامی مرند از دستگیری فردی خبر داد که اقدام به جعل بیش از 150 فقره بیمه نامه خودروهای حمل و نقل بین االمللی در این شهرستان کرده است.

30 شهریور 1399

یکی از عکس های برگزیده مسابقه ی عکاسی با آیفون 2020 با آیفون 4 گرفته شده است

برندگان نهایی سیزدهمین مسابقه عکاسی با آیفون (iPhone Photography Awards) معرفی شدند. در این مسابقه، عکس های گرفته شده توسط ده ها عکاس در 18 موضوع مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند تا در نهایت برندگان نهایی هر موضوع معین شدند. نکته قابل توجه در مسابقه سال جاری، انتخاب...

29 شهریور 1399

لیگ برتر نروژ، نهمین شکست یاران مکانی در خانه رقم خورد

تیم میوندالن هفته پانزدهم لیگ برتر نروژ را با شکستی خانگی پشت سر گذاشت.

29 شهریور 1399

دعوای دو زباله گرد به قتل انجامید

پلیس تهران جزئیات درگیری دو زباله گرد را که به قتل انجامید تشریح کرد.

28 شهریور 1399

معرفی داوران جشنواره نقالی و پرده خوانی غدیر

داوران چهارمین جشنواره سراسری نقالی و پرده خوانی غدیر (نقالان علوی) معرفی شدند.

28 شهریور 1399

رقابت اسماعیلی و نعمتی با ژاوی برای عنوان بهترین هافبک لیگ قهرمانان آسیا

هافبک های دو تیم استقلال و پرسپولیس برای اینکه به عنوان بهترین هافبک لیگ قهرمانان آسیا در سال 2018 لقب بگیرند، رقیبی به نام ژاوی ارناندس را پیش رو دارند.

27 شهریور 1399

خبرنگاران 11 هزار میلیارد ریال اعتبار در حوزه صنعت ایلام جذب شد

ایلام - خبرنگاران - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: 11 هزار و 650 میلیارد ریال در قالب اعتبار و تسهیلات طی 30 ماه گذشته در این استان برای توسعه بخش های مختلف صنعت و معدن جذب شده است.

26 شهریور 1399

مقیمی: ثروت سهامداران ایران خودرو در امنیت کامل است

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام ایران خودرو برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 98 با حضور بیش از 80 درصد از سهامداران برگزار شد و صورت های مالی به تصویب رسید.

26 شهریور 1399
تعداد: (829)