بازاریابی و فروش

برخورد کشورهای جهان با استخراج کنندگان رمزارز چگونه است؟

استخراج رمزارز این روزها نه در کشور ما، بلکه در اکثر کشورهای جهان به یکی از موضوع های پرطرفدار و پربحث تبدیل شده است.در این میان، دولت ها برخوردهای متفاوتی با این موضوع و فعالان این حوزه دارند که قابل آنالیز است.

24 آبان 1398

سلبریتی ها چه فرقی با آدم های مشهور دارند؟

برخی ها را همه می شناسند، اما نمی گردد به آن ها گفت سلبریتی. سلبریتی شدن چیزی بیشتر از شهرت لازم دارد. برخلاف آن آدم های سرشناسی که شاید از زندگی شان چندان سر درنیاوریم، سلبریتی ها به طرز عجیبی به ما شباهت دارند.

20 آبان 1398

آیا دوربین 64 مگاپیکسلی گوشی ها واقعا تفاوتی ایجاد می کنند؟

روزبه روز به شمار گوشی های مجهز به دوربین 64 مگاپیکسلی افزوده می شود. در هفته های اخیر، گوشی هایی مانند Realme XT، شیائومی ردمی نوت 8 پرو و ویوو نکس 3 با سنسور 64 مگاپیکسلی GW1 سامسونگ معرفی شده اند و همانطور که دوربین های 48 مگاپیکسلی به سرعت بازار گوشی ها را قبضه...

17 آبان 1398

بازار و حراجی ها زیر ذره بین بازرسان

آوا صادق- اراک-خبرنگار:شرایط مالی ایجاد شده در سال های اخیر میل و رغبت مردم به خریدکالاهای با قیمت مناسب تر در کنار خیابان ها وحراجی ها را بیشتر نموده و سبب افزایش خرید اکثر افراد جامعه از این مراکز شده است.

29 مهر 1398

از دفترمشق های تعاونی تا دفترهای 600 هزار تومانی

گرچه با افزایش قیمت کاغذ، قیمت دفترهای مشق هم بالا رفته است، اما در این خیابان فروشندگان و خریداران یکصدا معتقدند افزایش قیمت چندان روی فروش دفترهای فانتزی تاثیری نگذاشته است. یک روی خیابان انقلاب دستفروش هایی هستند که دفترهای تعاونی می فروشند و روی...

22 مهر 1398

بازه قیمت پیشنهادی مسکن در بافت فرسوده

محلات مصرفی نیمه جنوبی شهر تهران که بخش عمده ای از آپارتمان های عرضه شده به بازار مسکن آنها در محدوده بافت های فرسوده واقع شده است از ماه های قبل به یکی از اصلی ترین کانون های جست و جوی خریداران مسکن تبدیل شده است.

16 مهر 1398

علاقمندان به حراجی های اشیای نفیس، روز چهاردهم سپتامبر را فراموش نکنند!

طبق آخرین اخبار بدست آمده، ماه آینده در موزه هنر متروپولیتن نیویورک بیش از 300 اثر در حراجی ساتبیز به فروش می رسند. این خبر پیرامون فروش مجموعه چینی موزه متروپولیتن نگارش شده است.

3 مهر 1398

رییس سازمان غذا و دارو: خارجی ها برای فروش مواد اولیه دارویی، از ایران تعهد می گیرند

رییس سازمان غذا و دارو ضمن اشاره به مسائل ناشی از تحریم ها در تامین مواد اولیه دارویی و فشارهای وارده بر کمپانی های خارجی، در عین حال از تدوین سند جامع خدمات سلامت در داروخانه ها اطلاع داد و گفت: به این ترتیب داروخانه ها از کالا فروشی خارج شده و به کسب...

30 شهریور 1398

ایران حرف اول را در پزشکی منطقه می زند، بعضی پزشکان را افرادی عافیت طلب و مال اندوز جلوه می دهند

یک شهریور روز پزشک است و به همین بهانه سراغ دو پیشکسوت این حرفه شریف رفتیم و در خصوص چالش های این حوزه به بحث و مصاحبه پرداختیم.

28 شهریور 1398

بخش خلجستان از ظرفیت های ویژه ای برای سرمایه گذاری برخوردار است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم با بیان این که یکی از مهم ترین محورهای توسعه استان قم گردشگری است، اضافه کرد: بخش خلجستان ظرفیت ویژه ای برای سرمایه گذاری در این بخش دارد.

23 شهریور 1398

سفری لذت بخش به چشمه علی

چشمه علی، یکی از جاذبه های گردشگری شهرستان ری به شمار می آید. این شهرستان در حدود یک میلیون نفر جمعیت در جنوب پایتخت واقع شده است و وجود 198 اثر باستانی بیانگر میراث با ارزش فرهنگی آن است از جمله برج و باروی ری شهر باستانی مأمورین، برج طغرل، آتشکده تپه میل،...

22 شهریور 1398

تقویم نمایشگاه های استانبول 2019

لیست بهترین نمایشگاه هایی که قرار است در امسال در استانبول برگزار گردد را برای تان ضمیمه کردیم. شرکت در نمایشگاه های استانبول می تواند دروازه ای برای تبادل اطلاعات با کسب و کارهای مشابه با حرفه خودتان باشد.

22 شهریور 1398

پیرزن 81 ساله کره ای، تنها ساکن جزیره دورافتاده دریای ژاپن

در سال 1991 میلادی کیم شین یئول و همسرش تصمیمی غیرعادی مبنی بر زندگی در جزایر دورافتاده ای که در قلب منطقه مورد مناقشه میان کره جنوبی و ژاپن قرار گرفته است، گرفتند.

20 شهریور 1398