اخبار مجلس

ادارات و بانک های استان کرمان فردا باز هستند

خبرنگاران/کرمان مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی در خصوص شرایط فعالیت ادارات استان در روز پنجشنبه 14 فروردین ماه گفت: همه ادارات استان طبق روال قبل و براساس مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی دایر خواهند...

1 خرداد 1399

فردا روز نصیحت نیست، رفتن به طبیعت یعنی استقبال از مرگ

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، به تهرانی ها هشدار داد رفتن به تفرجگاه ها در سیزدهم فروردین، به استقبال مرگ رفتن است.

31 اردیبهشت 1399

شرایط کرونایی خراسان رضوی روی میز روحانی

رییس جمهوری امروز 22 اسفند در تماس تلفنی با استاندار خراسان رضوی گزارش آخرین شرایط این استان را در مقابله با شیوع بیماری همه گیر کرونا و درمان مبتلایان آن بررسی کرد.

11 اردیبهشت 1399

تاثیر کرونا بر اقتصاد ایران، کمتر از سایر کشورهای درگیر این اپیدمی است

خبرنگاران/کرمان عضو کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شدت آثار و پیامدهای منطقه ای ناشی از شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد ایران نسبت به کشورهای دیگر منطقه کمتر و به حداقل رسیده است گفت: به واسطه تحریم های ظالمانه ای که برعلیه کشور طی چند سال...

7 اردیبهشت 1399

کانادا به ائتلاف ضد داعش پیوست، انجام نخستین حمله به سوریه

کانادا به منظور افزایش مشارکت خود در ائتلاف بین المللی علیه داعش، روز گذشته برای نخستین بار به سوریه حمله کرد.

31 فروردین 1399

خبرنگاران مدارس استان اردبیل 2 روز تعطیل شد

اردبیل - خبرنگاران- آموزش و پرورش استان اردبیل تمامی مدارس و آکادمی های علمی در این استان را برای پیشگیری از احتمال شیوع ویروس کرونا تعطیل خاطرنشان کرد.

19 فروردین 1399

دارندگان وسایل نقلیه بخوانند

دارندگان وسایل نقلیه عمومی از جمله تاکسی، مینی بوس، اتوبوس و... مشمول مالیات بر درآمد این وسایل می شوند که علاوه بر این نوع مالیات، اخیرا با بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده در مجلس، مالیات نقل وانتقال خودرو، عوارض سالانه وسایل نقلیه و مالیات و عوارض...

27 اسفند 1398

اخذ مالیات از خانه های خالی موثرتر از وام اجاره در کنترل سوداگری

وزیر راه و شهرسازی گفت: طرح اخذ مالیات از خانه های خالی و افزایش عرضه مسکن از تسهیلات اجاره به مستأجران مؤثرتر خواهد بود.

12 اسفند 1398

بعضی رسانه ها از حمله پهپاد ترکیه ای در لیبی خبر دادند

رسانه های لیبی گزارش دادند که یک پهپاد ترکیه ای امروز یک پایگاه هوایی در جنوب غربی طرابلس پایتخت لیبی را هدف قرار داد.

6 اسفند 1398

اضافه کار پرستاران در روزهای آینده پرداخت خواهد شد

خبرنگاران/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با هماهنگی های به عمل آمده اضافه کار پرستاران همراه با حقوق این ماه آنها در روزهای آینده پرداخت خواهد شد.

3 اسفند 1398

اردوغان: دُور زدن ترکیه در مدیترانه با گام های اخیر ما بازنده شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه امروز سه شنبه با ادعای اینکه با حمایت از دولت مشروع لیبی در طرابلس، تمامی مفاد توافقنامه ها را اجرا خواهیم کرد، مدعی شد: پروژه های دُور زدن ترکیه در دریای مدیترانه با گام های اخیرمان...

27 بهمن 1398

تقویم رویدادهای گردشگری 2020 سازمان همکاری های مالی اکو اعلام شد، اجرای 4 برنامه در ایران

مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: معاونت گردشگری به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران، چهار برنامه از تقویم رویدادهای گردشگری 2020 مصوب شورای برنامه ریزی منطقه ای همکاری های مالی (اکو) را برگزار می نماید.

22 بهمن 1398

آقای نوبخت! لایحه بودجه 99 اقتصاد کشور را به بن بست می کشاند

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور طی نامه ای خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید نمود: آقای نوبخت! لایحه بودجه 99 اقتصاد کشور را به بن بست می کشاند.

18 بهمن 1398

مجلس عراق امروز جلسه ویژه تشکیل می دهد

مجلس عراق امروز جلسه ویژه ای را برای بررسی خواسته های تظاهرات کنندگان و اجرای بسته اصلاحی دولت برگزار می کند.

24 آذر 1398

برخورد قاطع با دفاتر ازدواج آریایی

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: گزارش هایی واصل شده است که در بعضی از دفاتر ازدواج، صیغه هایی تحت عنوان آریایی و امثال آن جاری می گردد که مغایر شرع و قانون است و با این دفاتر بایستی برخورد قاطع به عمل آید.

16 آذر 1398

نگاهی به فرایند انتقال قدرت در تاجیکستان

بازی میان روسیه، چین و آمریکا و چالش ها و رقابت های خانوادگی میان پسر و دختر امامعلی رحمان، یعنی آزاده و رستم، سرنوشت انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 را تعیین خواهد نمود.

4 آذر 1398

مشتریان سوئیت های ساعتی در تهران چه کسانی اند؟

مسافرانی که برای درمان به تهران می آیند، گردشگران خارجی و بعضی دیگر، از جمله متقاضیان اجاره ساعتی و روزانه سوئیت و آپارتمان در تهران هستند. البته کسانی که قصد اجاره دادن آپارتمان یا سوئیت به شکل روزانه و ساعتی را دارند باید از پلیس اماکن و سازمان...

28 آبان 1398

شکایت فدراسیون جودو به دادگاه حکمیت ورزش (CAS)

به گزارش خبرنگاران، آرش میراسماعیلی با اشاره به اتفاقات اتفاق افتاده در حاشیه برگزاری رقابت های جهانی توکیو و حواشی مربوط به آن گفت: در تاریخ 13 سپتامبر نامه ای از سوی فدراسیون جهانی دریافت نموده ایم که اغلب حاوی گزارشِ خلافِ واقع از اتفاقات پیش آمده...

24 آبان 1398

اعتراف ترامپ به قدرت مجلس آمریکا برای استیضاحش

رئیس جمههور آمریکا آدینه گفت: معتقد است مجلس نمایندگان آمریکا از آراء لازم برای استیضاح او برخوردار است، اما اطمینان دارد که مجلس سنا او را تبرئه خواهد نمود.

18 آبان 1398

سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان شمالی برگزار گردید

سومین جلسه استانی ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان شمالی به ریاست استاندار و با حضور دیگر اعضای ستاد در پنجمین روز از سال جدید برگزار گردید.

18 مهر 1398
تعداد: (21)