5 رشته جدید در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار ایجاد شد

به گزارش مجله جهانگیر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار از تصویب و راه اندازی 5 رشته جدید برای این دانشگاه اطلاع داد.

5 رشته جدید در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار ایجاد شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرنگاران از سبزوار، محمدرضا سعیدی اصل در جمع دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزواربا اعلام تصویب پنج رشته در دفتر گسترش آموزش عالی برای این دانشگاه گفت: با کوشش و پیگیری های دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار و فراهم شدن زیرساخت های لازم، رشته های حرفه ای حقوق- حقوق ثبتی در مقطع کارشناسی ناپیوسته، مدیریت بازرگانی با گرایش تجارت الکترونیکی، مهندسی پزشکی با گرایش بیوالکتریک و زیست فناوری با گرایش میکروبی در مقطع کارشناسی ارشد و رشته مهندسی کامپیوتر با گرایش شبکه های کامپیوتری در مقطع دکتری تخصصی به رشته های این دانشگاه اضافه نموده شد.

وی با برشمردن سیاست کلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار در جذب رشته بر اساس چشم انداز دانشگاه آزاد اسلامی و استراتژی آموزشی تدوین شده در راستای گسترش رشته های کاربردی و تحصیلات تکمیلی اضافه نمود: با تصویب این رشته ها، تعداد رشته های این واحد دانشگاهی در مقطع کارشناسی ناپیوسته به عدد 21، مقطع کارشناسی ارشد به 50 و در مقطع دکتری به 13 و در مجموع، تعداد کل رشته های این دانشگاه به 144 رشته رسید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار، وجود اعضای هیئت علمی مناسب، تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی، امکانات آموزشی و زیرساخت های ایجاد شده در این واحد دانشگاهی، تأسیس رشته های متناسب با احتیاج بازار و دانش پژوهان را از اولویت های برنامه ریزی آموزشی برای ایجاد رشته های جدید عنوان نمود.

سعیدی اصل، بازمهندسی رشته های دانشگاه، آنالیز و احتیاجسنجی اجرا شده به منظور پویایی هر چه بیشتر را از دیگر عوامل ایجاد رشته های جدید در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار عنوان نمود.

4117/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 953

به "5 رشته جدید در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار ایجاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 رشته جدید در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار ایجاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید