پیشنهادهای هنری در اولین روزهای آبان

به گزارش مجله جهانگیر، نگارخانه ها و گالری های تهران همزمان با شروع آبان ماه با برگزاری نمایشگاه های هنری میزبان علاقه مندان به هنرهای تجسمی هستند.

پیشنهادهای هنری در اولین روزهای آبان

ایسنا: در این گزارش مروری دارد بر بعضی از نمایشگاه هایی که در روزهای پنجشنبه و آدینه (دوم و سوم آبان ماه) افتتاح می شوند و در این ایام برقرار هستند.

گالری اثر

نمایشگاه انفرادی نقاشی بابک روشنی نژاد با عنوان رُخ نبشت روز آدینه (سوم آبان ماه) در گالری اثر افتتاح می گردد و تا اول آذر ماه نیز ادامه دارد.

ساعات بازدید از این نمایشگاه یکشنبه تا پنجشنبه 11 تا 20 و آدینه 16 تا 20 فراهم است. گالری شنبه ها تعطیل است.

گالری اثر در خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، کوی برفروشان، شماره 16 واقع شده است.

گالری اُ

نمایشگاه انفرادی نقاشی علی نصیر با محتوای طراحی ها و نقاشی ها 1396-1398 روز آدینه (سوم آبان ماه) در گالری اُ افتتاح می گردد. این نمایشگاه تا 21 آبان نیز برقرار است.

ساعات بازدید از این نمایشگاه یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 تا 20 و آدینه ها از 16 تا 21 اعلام شده است. گالری روزهای شنبه تعطیل است.

گالری اُ در خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک 18 واقع شده است.

گالری فرمانفرما

نمایشگاه انفرادی نقاشی مهدی سحابی به منظور بزرگداشت دهمین سالگرد درگذشت این هنرمند، از روز 3 تا 8 آبان ماه در گالری فرمافرما برگزار است.

گالری فرمانفرما در خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی 2 واقع شده است و هر روز به غیر از دوشنبه ها از ساعت 11 الی 19 و روزهای آدینه از ساعت 16 تا 19 امکان بازدید دارد.

گالری ژاله

نمایشگاه انفرادی عکس آثار لیلاسیبر (هنرمند آلمانی) به کیوریتوری محمود مکتبی و با عنوان شعر و آنچه به جا مانده است روز آدینه (سوم آبان ماه) در گالری ژاله افتتاح می گردد و تا 7 آبان نیز ادامه دارد.

گالری ژاله همه روزه (به غیر از شنبه ها) از ساعت 16 تا 21 میزبان علاقه مندان خواهد بود. گالری ژاله در خیابان کریم خان، خیابان ایرانشهر، کوچه نوشهر، پلاک 3 واقع شده است.

گالری سایه

نمایشگاه انفرادی مجسمه آبان صالحی با عنوان احتمال روز آدینه (سوم آبان ماه) در گالری سایه شروع می گردد و تا هشتم آبان نیز برقرار است.

گالری سایه در خیابان کریم خان، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، پلاک 21 واقع شده است.

همچنین ساعات بازدید از این نمایشگاه شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 11 تا 20 اعلام شده است. مراسم افتتاحیه نیز روز آدینه از ساعت 17 تا 21 برگزار می گردد.

گالری سایه پنجشنبه ها تعطیل است.

گالری طراحان آزاد

نمایشگاه انفرادی چند رسانه ای عمار عیسی پور طوطی زاد با عنوان دوباره سازی از 3 تا 9 آبان در گالری طراحان آزاد برگزار است.

گالری طراحان آزاد در میدان فاطمی، میدان گل ها، میدان سلماس واقع شده است.

گالری پنج شنبه ها تعطیل است.

گالری ماه

نمایشگاه انفرادی حجم و نقاشی رضا امیر یاراحمدی روز آدینه (سوم آبان ماه) در گالری ماه افتتاح می گردد و تا 28 آبان ماه نیز ادامه دارد.

در شرح این نمایشگاه آمده است: در ندانستگی و سکوت من چیزی است که جریان دارد و آن خود من هستم.

گالری ماه در خیابان آفریقا، بلوار گلستان، پلاک 26 واقع شده است.

ساعات بازدید از نمایشگاه نیز هر روز به غیر از یکشنبه ها از 16 تا 20 و دوشنبه و چهارشنبه از 12 تا 20 اعلام شده است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 249

به "پیشنهادهای هنری در اولین روزهای آبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهادهای هنری در اولین روزهای آبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید