مقاله: انتشار فیلم خیلی منشوری جهان جهانبخت و مهراد جم در خلوت خصوصی

به گزارش مجله جهانگیر، اما همه چیز خوب بود تا اینکه یک دفعه مهراد جم به ایران بازگشت و طبق گفته جهان جهانبخت باعث این کار دوستان مهراد مثل مسعود جهانی و هادی حسینی و ... او را متقاعد کردند تا به ایران باز شود. حالا باید منتظر نشست و دید آیا این رفتار جهان جهانبخت دوباره یک شوی تبلیغاتی دیگر برای کسب فالوور است یا واقعا مهراد او را ترک نموده و هماهنگ شده نبوده است.

مقاله: انتشار فیلم خیلی منشوری جهان جهانبخت و مهراد جم در خلوت خصوصی

موضوع آنجا به اوج خود رسید که مهراد جم و جهان جهانبخت بچه دار شدند. جهان جهانبخت اعلام نمود که بچه مهراد را باردار است و به زودی به جهان می آید. این موضوع برای آنها استفاده تبلیغاتی بسیار خوبی داشت به گونه ای که پیج پسر انها بیش از یک میلیون فالوور گرفت.

جهان جهانبخت و مهراد جم باهم ازدواج نموده بودند. ظاهرا مهراد جم جهان جهانبخت را ترک نموده است؛ آن هم در زمانی که جهان جهانبخت باردار است. همین امر شوک بزرگی به جهان جهانبخت وارد نموده است. در ادامه درباره انتقام جهان جهانبخت را از مهراد جم بخوانید.

جهان جهانبخت برای انتقام گرفتن از مهراد جم که به ایران بازگشته است تصاویر و فیلم های نامتعارف خود و مهراد را منتشر می نماید تا در ایران مهراد را به دردسر بیندازد و تعیین است جهان جهانبخت از دست مهراد جم ناراحت است.

مهراد جم خواننده مشهور پاپ که چند سالی بود به همراه جهان جهانبخت ابتدا به ترکیه و سپس به لندن رفته بود. جهان مهراد را شیفته خودش کرد و با وعده های بسیار مجذوب کننده او را به ترکیه کشاند و پس از مدتی کارهای اقامتش در لندن را انجام داد و به لندن رفتند.

منبع مقاله: انتشار فیلم خیلی منشوری جهان جهانبخت و مهراد جم در خلوت خصوصی

انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1680

به "مقاله: انتشار فیلم خیلی منشوری جهان جهانبخت و مهراد جم در خلوت خصوصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: انتشار فیلم خیلی منشوری جهان جهانبخت و مهراد جم در خلوت خصوصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید