معرفی سنندج شهر خلاق موسیقی در نمایشگاه تهران

به گزارش مجله جهانگیر، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: از تمام ظرفیت ها برای شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه صنایع دستی استفاده می کنیم.

معرفی سنندج شهر خلاق موسیقی در نمایشگاه تهران

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، اسماعیل مریوانی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن ابراز خرسندی از حضور پرشور کردستان در نمایشگاه گردشگری گفت: در قدم اول، معرفی ظرفیت های استان را در دستور کار قرار دادیم و با همکاری بخش های خصوصی زمینه را برای معرفی هرچه بهتر و بیشتر این بخش ها را نیز فراهم ساخته ایم.

مریوانی اضافه نمود: برای معرفی استان با همکاری شهرداری سنندج، غرفه ای 10 متری برای معرفی سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی در نظر گرفته ایم که در این غرفه چندین بنر و یک لایت با هدف معرفی سنندج به عنوان شهر جهانی موسیقی در داخل غرفه تهیه و نصب خواهد شد.

او در مورد معرفی شهرهای صنایع دستی گفت: مریوان به عنوان شهر جهانی کلاش نیز با حضور کلاش بافان کردستانی در این نمایشگاه معرفی خواهد شد.

او با اشاره به اینکه در تمامی نمایشگاه های برگزار شده در کشور حضور داشته ایم، ادامه داد: بستری فراهم شده که در صورت تمایل شهرداری ها بتوانند در تمامی نمایشگاه ها مشارکت فعالی داشته باشند و اداره کل میراث فرهنگی کردستان را کمک و همراهی نمایند.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 7 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 532

به "معرفی سنندج شهر خلاق موسیقی در نمایشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی سنندج شهر خلاق موسیقی در نمایشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید