قیمت مسکن تهران امروز 6 آذر 99

به گزارش مجله جهانگیر، بازار عرضه واحدهای مسکونی نقلی در یک هفته گذشته با شرایط افزایش فایل روبرو شده است.

قیمت مسکن تهران امروز 6 آذر 99

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران، تحقیقات میدانی از تازه ترین تحولات بازار معاملات مسکن شهر تهران نشان می دهد در یک هفته گذشته در حالی فرایند افزایش حجم عرضه واحدهای مسکونی به بازار مسکن مناطق مختلف شهر تهران که از حدود یک ماه قبل شروع شده بود ادامه یافته و حجم عرضه به بازار بیشتر شده است که در این میان عرضه واحدهای مسکونی نقلی هم نسبت به گذشته با افزایش همراه شده است. آنالیز ها حاکی است در حالی حجم عرضه واحدهای مسکونی به دنبال کاهش ریسک های غیراقتصادی طی حدود یک ماه اخیر به بازار مسکن افزایش یافته بود که در این میان سهم واحدهای نقلی از این افزایش عرضه نسبت به سایر بازه های متراژی آپارتمان کمتر بود.

اما طی روزهای اخیر تعداد فایل های عرضه شده به بازار معاملات مسکن با مساحت تا 55 مترمربع نیز افزایش یافته است. از این واحدها در بازار معاملات مسکن با تعبیر واحدهای مسکونی نقلی یا آپارتمان های ریزمتراژ یاد می گردد. عمده واحدهای مسکونی با مساحت کمتر از 55 مترمربع در مناطق نیمه جنوبی شهر تهران ساخته شده و به وسیله بازار مسکن این مناطق به متقاضیان معرفی می شوند هر چند در سایر مناطق به خصوص مناطق مصرفی نیمه شمالی تهران همچون مناطق 4 و 5 نیز این نوع واحدها به وفور یافت می شوند.

با این حال، هم اکنون عمده واحدهای مسکونی نقلی که به بازار معاملات مسکن شهر تهران عرضه شده اند مربوط به نیمه جنوبی شهر به خصوص مناطق 9 و 10 هستند. در مناطق واقع در مرز نیمه شمال شرق و جنوب شرق تهران نیز عرضه قابل توجهی از این گروه از واحدها وجود دارد که سطح قیمتی آنها به طور متوسط از سطح قیمت واحدهای مشابه در مناطق غربی مناسب تر است. از این رو این مناطق به متقاضیانی که بودجه محدودتری برای خرید آپارتمان های ریزمتراژ در اختیار دارند، پیشنهاد می شوند.

منبع: دنیای اقتصاد

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1103

به "قیمت مسکن تهران امروز 6 آذر 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مسکن تهران امروز 6 آذر 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید