ساختمان سازمان لیگ فوتسال به روابط عمومی فدراسیون فوتبال می رسد

به گزارش مجله جهانگیر، به گزارش خبرنگاران، تشکیلات فوتسال ایران شامل کمیته و سازمان لیگ فوتسال در حال حاضر با دو واحد آپارتمانی در خیابان شیخ بهایی فعالیت می نماید.

ساختمان سازمان لیگ فوتسال به روابط عمومی فدراسیون فوتبال می رسد

از چند ماه پیش بحث فروش این دو ساختمان برای حل مسائل مالی فدراسیون فوتبال مطرح شد که در نهایت این طرح عملی نشد اما فدراسیون فوتبال میخواهد تشکیلات خود را در این دو واحد مستقر کند.

توجیه فدراسیون فوتبال این است که ساخت خانه فوتسال در کمپ تیم های ملی به انتها رسیده و تمام بخش های اداری مرتبط با این رشته باید به این ساختمان نو در کمپ تیم های ملی منتقل گردد.

اولین اقدام فدراسیون فوتبال، استقرار احسان اصولی سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون در کمیته فوتسال بود. در روزهایی که کمیته فوتسال رئیس نداشت، اصولی به ساختمان کمیته فوتسال رفت و در اتاق رئیس این کمیته، فعالیت های بازاریابی فدراسیون فوتبال را دنبال کرد.

این در حالی است که ظاهرا قرار است واحد سازمان لیگ فوتسال هم به یک بخش دیگر از فدراسیون اختصاص یابد.

اصولی درباره علت انتقال کمیته بازاریابی به کمیته فوتسال و حضورش در بین اهالی فوتسال به خبرنگاران، گفت: برنامه این است که کمیته و تشکیلات فوتسال به کمپ تیم های مالی و خانه فوتسال منتقل گردد.

وی اضافه نمود: از آنجا که ساختمان قبلی سازمان مالی فدراسیون فوتبال جمع شده بود و برای من و تیمم در کمیته بازاریابی کمبود جا بود، ما را به ساختمان کمیته فوتسال منتقل کردند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تاکید نمود: این اتفاق برای روابط عمومی فدراسیون فوتبال هم می افتد و آنها هم به واحدی منتقل می شوند که در حال حاضر سازمان لیگ فوتسال در آن مستقر است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 دی 1400 بروزرسانی: 6 دی 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1666

به "ساختمان سازمان لیگ فوتسال به روابط عمومی فدراسیون فوتبال می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساختمان سازمان لیگ فوتسال به روابط عمومی فدراسیون فوتبال می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید