رمان پاندورا منتشر شد

به گزارش مجله جهانگیر، رمان پاندورا نوشته لیلا رعیت منتشر شد.

رمان پاندورا منتشر شد

به گزارش خبرنگاران، این کتاب در 352 صفحه با قیمت 59900 تومان در انتشارات نسل نواندیش به چاپ رسیده است.

به گفته نویسنده، این کتاب رمانی عاشقانه است با پایه روانشناسی-اجتماعی که با مشاوره دریافت از چهار روانشناس نوشته شده است.

در خلاصه داستان این رمان آمده است: داستان برمی شود به دوره ای از زندگی مردی سی و هشت ساله به نام رامین صبوری. رامین دکتر روانشناسی مجرد است با شغل بالا، وضع مادی مناسب و ظاهری درخور، اما این ها فقط درظاهر است. درون رامین غم جوشش دارد، درحدی که نمی تواند با تکیه بر علم خود دردش را درمان کند.

دوران کودکی رامین داخل خانواده ای فقیر و کم سواد در زیرزمینی نمور واقع در محله ای ثروتمندنشین گذشت. پدر رامین کارگر خیاط خانه ای در محله شمال شهر بود و به همین دلیل به همراه خانواده در آن منطقه سکونت گزید. این باعث شد رامین که از همان دوران کودکی سری پرشور و روحیه ای جاه طلب داشت از رفتن به مدرسه و بودن درکنار بچه های ثروتمند زجر بکشد و بیش از هر فقیر دیگری طعم سختی و نداری را بچشد. رامین باوجود شرایط سخت به شدت تلاش کرد و پیروز شد در دانشگاه قبول شود و همگام با کارکردن، مدارج عالیه تحصیلی را یکی پس از دیگری طی کند. اما کینه اغنیاء از دوران کودکی در درونش ریشه دوانده بود و لحظه ای او را رها نمی کرد.

رامین تبدیل شده بود به انباری از باروت، منتظر کوچک ترین جرقه برای انفجار. آن جرقه در سنین بیست و پنج سالگی برای او رخ داد و او تصمیم گرفت در قالب دون ژوانی خطرناک از دختران ثروتمند انتقام بگیرد؛ کاری که سال ها بعد او را به عذاب روحی رساند.

بخشی از داستان در مناطق شمال شهر رخ می دهد که محل کار و زندگی رامین است، و بخشی دیگر در پرورشگاهی واقع در جنوب شهر.

در سراسر داستان رنج و پشیمانی رامین موج می زند، اما از آن جایی که رامین مرد حل مسائل است باید به هر طریقی که شده این درد را درمان کند. این جاست که درکنار علم روانشناسی فردی جمشیدنام به نجات او می آید با کمکی از جنس عرفان.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1185

به "رمان پاندورا منتشر شد" امتیاز دهید

3 کاربر به "رمان پاندورا منتشر شد" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمان پاندورا منتشر شد"

2 دیدگاه

مهسا 14 اردیبهشت 1401

داستانهای روانشناسیش خیلی باحال بود

پاسخ به مهسا

سعید 29 تیر 1400

رمان خیلی خوبیه

پاسخ به سعید
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید