جیرسرایی: به دنبال دریافت مجوز شورای برون مرزی برای حضور در مسابقات جهانی پیشکسوتان هستیم

به گزارش مجله جهانگیر، رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون کشتی گفت: به دنبال این هستیم که بتوانیم برای حضور در مسابقات جهانی پیشکسوتان جهان مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان را دریافت کنیم.

جیرسرایی: به دنبال دریافت مجوز شورای برون مرزی برای حضور در مسابقات جهانی پیشکسوتان هستیم

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش مجله جهانگیر و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، علی اکبر جیرسرایی رئیس کمیته پیشکسوتان با بیان این مطلب اضافه نمود: طبق تقویم اتحادیه جهانی کشتی رقابت های جهانی کشتی پیشکسوتان اواخر مهرماه و اوایل آبان ماه در کشور یونان برگزار می شود و به دنبال این هستیم که بتوانیم برای حضور در این مسابقات مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان را دریافت کنیم.

وی ادامه داد البته برای برگزاری رقابت های قهرمانی کشور نیز نیازمند موافقت وزارت ورزش هستیم و در این زمینه رئیس فدراسیون دو جلسه را با وزیر محترم ورزش داشته تا بتوانیم این رقابت ها را برگزار کنیم.

جیرسرایی شرح داد: در حال حاضر کار به یک کارگروه در وزارت ورزش ارجاع شده است، تا با حضور معاونین این وزارتخانه در مورد برگزاری مسابقات پیشکسوتان بحث و بررسی شده و در نهایت جمع بندی لازم انجام شود و اگر این مجوز صادر شود، برای دریافت مجوز شورای برون مرزی به جهت اعزام تیم به رقابت های جهانی نیز دیگر مسئله ای نخواهیم داشت و فدراسیون کشتی نیز حمایت کامل خود را از اعزام ما خواهد داشت.

وی تأکید کرد: اگر موافقت های لازم را بدست آوریم، قصد داریم رقابت های قهرمانی کشور را اواخر مرداد یا اوایل شهریور ماه برگزار کنیم، اما همه چیز بستگی به ویروس کرونا و مجوز وزارت ورزش و جوانان دارد و باید ببینیم که تا آن زمان شرایط لازم برای برگزاری مسابقات بوجود می آید یا خیر.

جیرسرایی شرح داد: با رایزنی هایی که انجام داده ایم به احتمال فراوان رقابت های قهرمانی کشور پیشکسوتان را در مازندران برگزار می کنیم و صحبت هایی را نیز برای جذب حامی مالی از این مسابقات داشته ایم.

رئیس کمیته پیشکسوتان یکی دیگر از برنامه های این کمیته را دیدار با پیشکسوتان دانست و گفت: حمایت از پیشکسوتان از اصلی ترین وظایف ما است و به دنبال این هستیم که با رایزنی با صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش و مسئولان کمیته ملی المپیک، بتوانیم حمایت های بهتری از این عزیزان داشته باشیم.

وی در سرانجام گفت: دیدار با قهرمانان پیشکسوت جهان و المپیک را نیز در برنامه داریم اما درحال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا، نمی توان این کار را انجام داد چون تجمعات احتمال شیوع این ویروس خطرناک را بالا می برد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 781

به "جیرسرایی: به دنبال دریافت مجوز شورای برون مرزی برای حضور در مسابقات جهانی پیشکسوتان هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جیرسرایی: به دنبال دریافت مجوز شورای برون مرزی برای حضور در مسابقات جهانی پیشکسوتان هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید