جدیدترین قیمت ها در بازار خودرو ، پراید بالای 50 میلیون

به گزارش مجله جهانگیر، در حال حاضر اکثر دلالان خودرو که در یک ماه اخیر اقدام به خرید محصول نموده اند پشیمان بوده و مشتری برای خودروهای خود ندارند و همین امر عاملی شده تا رکود در بازار تشدید بیشتری پیدا کند.

جدیدترین قیمت ها در بازار خودرو ، پراید بالای 50 میلیون

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل تسنیم، بازار امروز خرید و فروش خودرو در مقایسه با هفته های گذشته شاهد افزایش قیمت ها در انواع محصولات داخلی و خارجی نیست. به اعتقاد فعالان بازار در یک ماه اخیر قبل از گرانی بنزین بازار خودرو با شوک افزایش قیمت ها در خودروهای داخلی و خارجی روبرو شد اما این موضوع مقطعی بود به نحوی که بعد از گرانی بنزین فقط خودروهای دوگانه سوز شاهد افزایش قیمتها شدند و سایر خودروها با کاهش تقاضا در بازار روبرو بودند.

در بخش خودروهای خارجی ما در یک ماه گذشته با افزایش 50تا 100 میلیون تومانی قیمت بعضی از خودروها روبرو بودیم اما در حال حاضر به دلیل آنکه رشد قیمت ها بی منطق و بیش از ارزش خودروها بود خریداری در بازار نیست و آن دسته از افرادی که در گرانی خودرو محصول خریداری نموده اند با ضرر روبه رو شده اند.

فعالان بازار می گویند در سال گذشته سرمایه گذاری در بخش خودرو تاحدی سودده بود و همین امر عاملی شد تا مردم با هجوم به سمت بازار و ثبت نام اینترنتی شرکت های خودروساز چندین محصول را خریداری نمایند اما امروز آن خودروها را نمی توانند در بازار به فروش برسانند به نوعی سرمایه گذاری درازمدت در بخش خودرو امروز سودده نیست و حتی ضرر نیز دارد.

در حال حاضر اکثر خریداران خودرو که در یک ماه اخیر اقدام به خرید محصول نموده اند پشیمان بوده و مشتری برای خودروهای خود ندارند و همین امر عاملی شده تا رکود در بازار تشدید بیشتری پیدا کند. کسی امروز سراغ خرید خودرو نمی رود چرا که قیمت ها غیرمعقول بوده و یا حجم زیاد خرید خودرو در یک سال گذشته باعث شده تا کسی احتیاج به خرید نداشته باشد.

جدول تعدادی از خودروهای داخلی در بازار امروز 12 آذرماه 97 به توضیح زیر است:

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 335

به "جدیدترین قیمت ها در بازار خودرو ، پراید بالای 50 میلیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین قیمت ها در بازار خودرو ، پراید بالای 50 میلیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید