ترامپ: واقع بین هستم و کار درست را انجام می دهم

به گزارش مجله جهانگیر، به گفته یک روزنامه نگار آمریکایی که با دونالد ترامپ گفت وگو داشته است، رئیس جمهوری فعلی آمریکا زخم خورده اما همچنان قدرتمند است.

ترامپ: واقع بین هستم و کار درست را انجام می دهم

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، براساس گزارش پیشین رسانه ها، چنانچه ایالت های آمریکا جو بایدن را به عنوان رئیس جمهوری منتخب 2020 تایید نمایند، دونالد ترامپ با جدیت نامزدی در انتخابات 2024 را آنالیز می نماید.

جرالدو ریورا، مجری تلویزیونی و روزنامه نگار تحقیقی آمریکا که سه شنبه پیش با رئیس جمهوری آمریکا تلفنی گفت وگو داشته، گفت دونالد ترامپ زخم خورده اما همچنان قدرتمند است.

او گفت تردیدی ندارد که اگر نتایج 2020 به نفع ترامپ نباشد، او چهار سال بعد دوباره نامزد می گردد. تا به امروز، بیشتر رسانه های خبری مهم بایدن را پیروز انتخابات دانسته اند. در حالی که ایالت های آمریکا هنوز نتایج انتخابات را تایید نکرده اند، این معاون رئیس جمهوری سابق خود را پیروز این رقابت می داند.

جرالدو ریورا گفت: او ناامید و زخم خورده است اما همچنان قوی مانده، او هر کاری بتواند انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند این نتیجه ای منصفانه است. اگر رقابت به نفع او پیش نرود، هیچ شکی ندارم که این مرد بار دیگر وارد این رقابت می گردد و برای 2024 نامزد خواهد شد.

این روزنامه نگار آمریکایی گفت، دونالد ترامپ به او گفته که فردی واقع بین است و کار درست را انجام خواهد داد و همچنین اضافه نمود که اگر قانع گردد که تک تک آرای قانونی شمارش شده اند و تک تک آرای غیرقانونی کنار گذاشته شده اند به شکست اذعان خواهد نمود.

ریورا همچنین گفت، چنین حسی ندارد که ترامپ برای سرنگونی یک دولت منتخب دسیسه چینی کند. به نظر می رسد این اشاره ای به ادعاهای دموکرات ها پس از نگرانی او از احتمال وقوع تقلب گسترده در جریان این انتخابات باشد.

این مجری شناخته شده آمریکایی گفت: اکنون ترامپ بسیار دلواپس است که این کوشش ها چطور پیش می فرایند، اینکه آراء را آنالیز نمایند، خصوصا در پنسیلوانیا، جورجیا و میشیگان. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1077

به "ترامپ: واقع بین هستم و کار درست را انجام می دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: واقع بین هستم و کار درست را انجام می دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید