اولین اظهارات احساسی فاطمه حمامی از دیدار با رونالدو

به گزارش مجله جهانگیر، فاطمه حمامی بانوی هنرمند ایرانی که با کریستیانو رونالدو دیدار کرد گفت: خیلی خشنود شدم، خیلی؛ برای این آرزو سال ها صبر نموده بودم.

اولین اظهارات احساسی فاطمه حمامی از دیدار با رونالدو

نام رونالدو با موفقیت های متمادی و کسب افتخارات بی نظیر در فوتبال جهان گره خورده است نابغه ای که تا کنون افزون بر پنج توپ طلای فوتبال جهان، در لیگ های بزرگی مانند لیگ جزیره، لالیگا، سری و لیگ قهرمانان اروپا افتخارات زیادی را کسب نموده است.

کریس افسانه ای را می توان یکی از نوابغ جهان ورزش قلمداد کرد که بعضی وی را با لقب مرد رکورد ها خطاب می نمایند. رکورد گلزنی در پنج جام جهانی متوالی، رکورد گل و بازی ملی در جهان و بعلاوه رکورد بیشترین دنبال نماینده در فضای مجازی از شاگرد اسبق الکس فرگوسن یک چهره بی نظیر در جهان ساخته است.

البته تمام خصایص ذاتی رونالدو به چند رکورد ورزشی ختم نخواهد شد بلکه او یک ورزشکار اخلاق مدار و حس بشردوستانه این اسطوره در نوع خود جالب و می تواند الگوی مناسبی برای بزرگان ورزش جهان باشد.

رونالدو که به همراه تیم فوتبال النصر عربستان به ایران سفر نموده بود در یک اقدام مهم با کودک هنرمندی که از معلولیت رنج می برد دیدار کرد. حس و حال این دختر معلول از دیدار با یکی از بزرگترین فوتبالیست های تاریخ در نوع خود بی نظیر است. این موضوع باعث شد تا گفت وگویی را با فاطمه حمامی دختر هنرمند و نقاش داشته باشیم.

از فاطمه می پرسم وقتی به تو گفتند قرار است با رونالدو دیدار کنی، چه حسی به تو دست داد، پاسخ داد: خیلی مسرور شدم، خیلی؛ برای این آرزو سال ها صبر نموده بودم، لحظه شماری می کردم. امیدوار بودم.

وی ادامه داد: وقتی خدا بخواهد هرچیزی ممکن می شود. من خدا را دارم، خدا خیلی بزرگ است، همواره خدا در کنار من بوده، در تمام لحظات زندگی ام.

خانم حمامی ادامه داد: به همراه پدر، مادر و برادرم از کاشان به سمت تهران حرکت کردیم. در تمام طول مسیر به این فکر می کردم که چطور باید خداوند را شکر کنم و یا واقعا رونالدو را خواهم دید؟

بانوی هنرمند گفت: رونالدو مرا می شناخت، آشنایی من با رونالدو به سال ها پیش بر می شود، به آن موقع که نقاشی رونالدو را کشیدم و تصویری از این نقاشی به باشگاه رئال مادرید رسید. آن ها رونالدو را در جریان گذاشتند و پیراهن شماره هفت این تیم را برایم به عنوان هدیه فرستادند.

وی گفت: وقتی به هتل رسیدیم به علت ملاحظاتی که وجود داشت من تنها به دیدار رونالدو رفتم. پدر، مادر و برادرم بیرون ماندند هر چند دوست داشتم در آن لحظات تاریخی و احساساتی کنارم حضور داشته باشند.

فاطمه حمامی در پاسخ به این پرسش که با تماشا رونالدو چه حسی به او دست داد، این جملات را بر زبان آورد: قابل توصیف کردن نیست، وقتی بزرگ ترین رویای زندگی ام به واقعیت تبدیل شده بود، حسی عجیبی داشتم. حسی که باعث شد احساساتی شوم، باز هم می گویم خدای بزرگ خیلی دوستت دارم، عاشقت هستم.

بانوی هنرمند از حس رونالدو در این دیدار حرف زد: رونالدو با تماشا من بغض کرد و اشک در چشمانش جمع شد، او مرا بغل کرد و بابت نقاشی هایی که از او کشیده بودم تشکر کرد.

این بانوی هنرمند از لیونل مسی نیز حرف زد، او درباره اینکه این ستاره آرژانتینی را بیشتر دوست دارد یا رونالدو را، گفت: هر دو را دوست دارم. مسی و رونالدو برترین هستند، من آن ها را به یک مقدار دوست دارم.

وی گفت: می خواهم یک چیزی را به شما بگویم، من حتم دارم یک روز مسی را از نزدیک می بینم، درست مثل رونالدو، آن روز دیر نیست. وقتی خدا هست همه چیز ممکن میشه. من خدار و دارم.

بانوی هنرمند در سرانجام دوست نداشت درباره حاشیه هایی که درباره پیراهن رونالدو به وجود آمد حرف بزند، او فقط گفت: پیراهن اصلی رونالدو به دستم رسید.

منبع: فرارو
انتشار: 31 شهریور 1402 بروزرسانی: 31 شهریور 1402 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 2055

به "اولین اظهارات احساسی فاطمه حمامی از دیدار با رونالدو" امتیاز دهید

2 کاربر به "اولین اظهارات احساسی فاطمه حمامی از دیدار با رونالدو" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین اظهارات احساسی فاطمه حمامی از دیدار با رونالدو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید