اوبامیانگ و هم تیمی هایش شب قبل از بازی کف فروگاه خوابیدند!

به گزارش مجله جهانگیر، در اتفاقی عجیب برای اعضای تیم ملی فوتبال گابن، آنها مجبور شدند شب قبل از یکی از بازی های حساس شان را در فرودگاه سپری کنند.

اوبامیانگ و هم تیمی هایش شب قبل از بازی کف فروگاه خوابیدند!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از ESPN، پیر امریک اوبامیانگ ستاره تیم فوتبال آرسنال و هموطنانش در تیم ملی گابن مجبور شدند شب قبل از بازی حیاتی مقابل گامبیا در مرحله انتخابی جام ملت های آفریقا را در فرودگاه شهر بانجول (پایتخت گامبیا) بگذرانند.

مقامات فرودگاه بانجول پس از ورود اعضای تیم ملی گابن به خاک این کشور، به آنها اجازه ترک فرودگاه را ندادند و دلیل آن را هم برخی مسائل مدیریتی ذکر کردند. به همین دلیل اعضای این تیم مجبور شدند شب را در همانجا سپری کرده و روی زمین بخوابند تا اینکه فردای روز بعد با مداخله دولت، اجازه خروج آنها صادر شد تا بازی روز دوشنبه تیم های ملی گابن و گامبیا در گروه D مرحله انتخابی جام ملت های اروپا برگزار شود، دیداری که با شکست 2 بر یک اوبامیانگ و یارانش پایان یافت تا آنها صدر جدول را به تیم میزبان تقدیم کنند. بعد از خروج این تیم از فرودگاه هیچ شرحی درباره این اتفاق ارائه نشد و سایت فدراسیون فوتبال گابن هم تصاویر این ماجرا را بدون شرح منتشر کرد.

ستاره تیم فوتبال آرسنال نیز با استفاده از صفحه شخصی خود در شبکه های اجتماعی اوضاع و احوال خود و هم تیمی هایش در فرودگاه شهر بانجول را به تصویر کشید و طعنه ای هم به مسئولان کنفدراسیون فوتبال آفریقا زد.

اوبامیانگ در صفحه خود در توئیتر نوشت: آفرین به کنفدراسیون فوتبال آفریقا. انگار ما به دهه 90 برگشته ایم. این اتفاق ما را دلسرد نمی کند، اما مردم باید بدانند که مسئولیت این اتفاق با کنفدراسیون فوتبال آفریقاست. ما در سال 2020 زندگی و ادعا می کنیم که می خواهیم آفریقا پیشرفت کند، اما این راهی نیست که ما را به هدف مان برساند.

در همین حال تام سینت فیت سرمربی تیم ملی فوتبال گامبیا مدعی شد که گابنی ها خودشان باعث حبس شدن شان در فرودگاه بوده اند، چون که در بدو ورودشان به گامبیا از دادن تست کرونا خودداری کرده بودند.

وی گفت: گابنی ها با دادن تست کرونا مخالفت کردند. آنها ساعت یازده و نیم شب وارد فرودگاه شدند و حاضر نشدند در فرودگاه تست بدهند. آنها به این دلیل برای مدتی طولانی در آنجا ماندند و حتی بعد از رفتن به هتل شان هم حاضر نشدند تست بدهند. قوانین فیفا و کنفدراسیون فوتبال آفریقا مشخص است. شما به عنوان اعضای تیم میهمان باید در کشور میزبان 24 ساعت قبل از آغاز بازی تست بدهید. این همان کاری بود که در فرودگاه گابن و در هتل محل اقامت مان از ما خواسته شد و ما دو بار تست دادیم با اینکه با خودمان نتایج تست های قبلی مان را برده بودیم. گابنی ها می خواستند از انجام بازی امتناع کنند و اگر کنفدراسیون فوتبال آفریقا موافقت می کرد، یک رسوایی به بار می آمد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1083

به "اوبامیانگ و هم تیمی هایش شب قبل از بازی کف فروگاه خوابیدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوبامیانگ و هم تیمی هایش شب قبل از بازی کف فروگاه خوابیدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید