امیدواریم فیفا به شهر خودرو تخفیف بدهد، جدایی بازیکنان را پس از بازی با پیکان بررسی می کنیم

به گزارش مجله جهانگیر، خبرنگاران/خراسان رضوی مدیرعامل باشگاه شهر خودرو گفت: فیفا در ابتدا ما را به پرداخت حدود 400 هزار دلار محکوم کرد اما در حال حاضر استدلال های خوبی داشته ایم و فکر می کنم بتوانیم تخفیف بگیریم.

امیدواریم فیفا به شهر خودرو تخفیف بدهد، جدایی بازیکنان را پس از بازی با پیکان بررسی می کنیم

جواد وطن خواه در جمع خبرنگاران در مورد حضورش در شهر خودرو در شرایط بحرانی این باشگاه اظهار کرد: خوشبختانه تمام استان پشت تیم آمده اند. من سرباز این شهر هستم و کارهای اجرایی باشگاه را انجام می دهم. استاندار، کننده مجلس و شهردار سر تمرین آمده اند. مدیرکل ورزش وجوانان و هیات فوتبال استان نیز حمایت های خوبی از شهر خودرو داشته اند.

وی در مورد شرایط پرداخت بدهی های شهر خودرو به خصوص میراسلاو، بازیکن پیشین اوکراینی این تیم گفت: با توجه به مسائلی که برای باشگاه پیش آمده بود، فیفا اعتراض ما را قبول کرد. امروز لایحه ای خواهیم داد و امیدواریم قضیه حل شود. در ابتدا ما را به پرداخت حدود 400 هزار دلار محکوم کردند که متاسفانه در این مدت کسی پیگیر این مسائل نبوده است. در حال حاضر استدلال های خوبی داشته ایم. فکر می کنم با دفاعی که داشته ایم، تخفیف خوبی بگیریم. حتی شاید بتوانیم میروسلاو را هم محکوم کرده و از او غرامت بگیریم.

مدیرعامل باشگاه شهر خودرو در مورد شرایط خروجی بازیکنان گفت: هنوز هیچ تصمیمی در مورد جدایی قاسمی نژاد و فرجی گرفته نشده و پس از بازی با پیکان برای آنان تصمیم خواهیم گرفت. جدایی بازیکنان باید با هماهنگی کادر فنی انجام شود و اگر بازیکنی قصد جدایی دارد، باید درخواستش را به باشگاه تحویل دهد. اگر کادر فنی به بازیکنی نیاز داشته باشد، با جداییش مخالفت می کنیم.

وطن خواه ادامه داد: همچنین با توجه به واگذاری مالکیت باشگاه به استان، کمیته ای تشکیل داده ایم که اداره کل ورزش جوانان استان، هیات فوتبال خراسان رضوی، مدیریت باشگاه و کادر فنی در آن حضور دارند. هر درخواستی از باشگاه ها برای جذب بازیکن به این کمیته منتقل می شود و توسط تمام اعضای این کمیته مورد بررسی قرار می گیرد. در حال حاضر شرایط به نحوی است که یک شخص نمی تواند برای شهرخودرو تصمیم بگیرد.

وی در مورد تعیین تکلیف بدهی های شهرخودرو به سازمان تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: مسئولان آستان قدس با مسئولین استانی به توافق رسیده اند که تا زمان تعیین تکلیف شرایط باشگاه مهلت را تمدید کنند. البته اینگونه نیست که بدهی را پرداخت نکنیم. این بدهی روی دوش باشگاه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1278

به "امیدواریم فیفا به شهر خودرو تخفیف بدهد، جدایی بازیکنان را پس از بازی با پیکان بررسی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواریم فیفا به شهر خودرو تخفیف بدهد، جدایی بازیکنان را پس از بازی با پیکان بررسی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید