شروع عرضه مرغ در خوزستان با نرخ مصوب جدید ، بازار هنوز اشباع نیست

به گزارش مجله جهانگیر، خبرنگاران/خوزستان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: با توجه به اینکه نرخ فروش مرغ تغییر نموده است، انتظار داریم مشکلاتی که در تامین و عرضه مرغ وجود داشت، برطرف گردد.

شروع عرضه مرغ در خوزستان با نرخ مصوب جدید ، بازار هنوز اشباع نیست

امیرحسین نظری در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: از روز شنبه مرغ در سراسر خوزستان با نرخ مصوب جدید و با قیمت هر کیلوگرم 24 هزار و 900 تومان برای مصرف کننده به فروش می رسد و بر فرایند توزیع این محصول نیز بازرسی خواهد شد.

وی اضافه نمود: با توجه به اینکه نرخ فروش مرغ تغییر نموده است، انتظار داریم مشکلاتی که در تامین و عرضه مرغ وجود داشت، برطرف گردد و شاهد فرایند مطلوبی در این زمینه باشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: سازمان جهاد کشاورزی، متولی تامین و توزیع مرغ است و سازمان صمت، وظیفه نظارت بر توزیع و فروش این محصول با نرخ مصوب شده را به عهده دارد و با متخلفان در این خصوص برخورد جدی خواهد نمود.

نظری عنوان نمود: پیش از نرخ گذاری جدید، قیمت مرغ در بازار استان خوزستان بالاتر از نرخ مصوب بود و با فروشندگانی که در این زمینه تخلفاتی داشتند برخورد و حتی پفراینده هایی برای آن ها تشکیل شد. اکنون با تغییر قیمت انتظار داریم شاهد شرایط بهتری در بازار مرغ باشیم.

وی گفت: هنوز بازار مرغ خوزستان به طور کامل اشباع نشده است اما جلساتی برگزار خواهد شد تا مرغ مورد احتیاج تامین و فرایند توزیع بهتر از گذشته گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1339

به "شروع عرضه مرغ در خوزستان با نرخ مصوب جدید ، بازار هنوز اشباع نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع عرضه مرغ در خوزستان با نرخ مصوب جدید ، بازار هنوز اشباع نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید