گل محمدی: شکست برابر فولاد یکی از زشت تری بازی های ما بود

به گزارش مجله جهانگیر، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو بعد از شکست برابر فولاد گفت: این یکی از زشت ترین بازی های ما بود. باید از این بازی درس بگیریم.

گل محمدی: شکست برابر فولاد یکی از زشت تری بازی های ما بود

به گزارش مجله جهانگیر، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو بعد از شکست تیشم برابر فولاد در نشست خبری اعلام کرد: فکر می کنم حرفی برای گفتن نداشتیم. این یکی از بدترین بازی های 2 سال اخیر ما بود، تحت تاثیر بازی خوب فولاد قرار گرفتیم و در تمام زمین بهتر از ما بودند. باید به نکونام و فولاد تبریک بگویم که بازی خوبی انجام دادند.

او افزود: این یکی از زشت ترین بازی های ما بود. باید از این بازی درس بگیریم. نقاط ضعف زیادی داریم که باید سریع رفع گردد و به بازی های آینده امیدوار باشیم.

گل محمدی توضیح داد: اگر بخواهیم به این شکل بازی کنیم، نتایج این چنینی رقم خواهد خورد. باید تمرین کنیم و نقاط ضعف را رفع کنیم. حرف زیادی نمی گردد زد با این بازی که انجام دادیم.

سرمربی شهر خودرو ادامه داد: باید از طرفداران عذرخواهی کنم. با اینکه جمعیت خوبی از ما حمایت کردند، اما نتوانستیم آن ها را شاد راهی خانه کنیم.

گل محمدی در مورد جوانگرایی در این دیدار شرح داد: در هر صورت بازیکنانی که وارد زمین می شوند، سعی داریم بهترین ها باشند. آقاجانپور در اردوی تیم ملی امید بود و محمدی مهر به تازگی از مصدومیت رهایی یافته است. در بازی های قبل فرشاد فرجی یکی از بهترین بازیکنان ما بود و هیچ دلیلی نداشت تغییری در ترکیب داشته باشیم. بازیکنان ما فرق زیادی از نظر کیفی ندارند و هر کدام وارد زمین شوند، وظایف خود را می دانند. فکر می کنم امروز حریف ما خیلی خوب عمل کرد و ما هم خیلی بد بودیم.

او در مورد بسته بودن دستش برای تعویض با توجه به حضور در سه جام گفت: ما بودجه مشخصی برای خرید بازیکن داشتیم. آنقدرها دستمان باز نبود برای خرید بازیکنانی که رقبا رویشان دست گذاشتند. مجبوریم به داشته های خودمان تکیه و اعتماد کنیم. اگر تجربه بیشتری پیدا نمایند، فکر می کنم می توانیم با تقویت در نیم فصل با آمادگی بهتری راهی آسیا شویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 138

به "گل محمدی: شکست برابر فولاد یکی از زشت تری بازی های ما بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: شکست برابر فولاد یکی از زشت تری بازی های ما بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید