نکاتی که در خانه تکانی فراموش می شوند

به گزارش مجله جهانگیر، در خانه تکانی مرحله ای وجود دارد که کارها تمام نمی گردد و کارهای کوچک و وقت گیری یا ساده ای هستند که نظم خانه شما را بهم زده اند.

نکاتی که در خانه تکانی فراموش می شوند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران، همگان معترف هستند که خانه تکانی کار سختی است اما اگر با برنامه ریزی پیش رفت و در خانه تقسیم وظایف داشت می توان به شدت از سختی آن کاهش داد.

در خانه تکانی روزهای آخر مرحله ای وجود دارد که کارها تمام نمی گردد و کارهای کوچک و وقت گیری یا ساده ای هستند که نظم خانه شما را بهم زده اند.

این موارد اگر در زمان خانه تکانی رعایت شوند و کارهای شما سریع تر تمام خواهد شد و و با خیال راحت می توانید خانه تکانی را به موقع و طی برنامه ریزی تمام کنید. این موارد را مرور می کنیم.

1.رسیدگی به گلدان ها: در زمان خانه تکانی و نزدیک شدن به بهار مناسب ترین زمان برای رسیدگی به گل ها و گلدان هایتان است.

2.جمع کردن اسباب بازی ها: اگر فرزند شما چند وقتی است که از یک اسباب بازی اش استفاده نمی نماید، مطمئن باشید دیگر از آن خسته شده پس بهتر است آنها را از دسترس جمع کنید.

3.تمیز کردن لک دیوارها: سطلی پر از آب و صابون و یک اسنفج عظیم تهیه کنید. اثر انگشت و سایر آلودگی های کمی که روی دیوارها وجود دارد را تمیز کنید. با انجام این کار از دیوارشویی کلی هم رها خواهید شد.

4.تمیز کاری حیاط و بالکن: اگر در خانه تان بالکن یا حیاط دارید فراموش آن را در لیست خانه تکانی قرار دهید چرا که با بهاری شدن هوا استفاده از آن زیاد خواهدشد.

5.تعویض پادری: پادری های ورودی خانه را عوض کنید. اگر هنوز قابل استفاده هستند شست و شو و گردگیری آن کفایت می نماید.

6.لوازم تحریرهایی را که خراب و بی استفاده هستند، دور بریزید.

7.دکوراسیون را تغییردهید: می توانید با جا به جا کردن چیزهای کوچیک مانند قرار دادن قاب عکس های جدید، ظاهر خانه را تغییر دهید.

8.تمیز کردن لامپ ها و لوستر

9.تمیز کردن وسایل برقی مانند: کامپیوتر، جاروبرقی، اتو

10.تمیز کردن خودرو

11.تمیز کردن شومینه و پارکینگ

منبع: ایرنا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1294

به "نکاتی که در خانه تکانی فراموش می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکاتی که در خانه تکانی فراموش می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید