نماینده پارک فناوری پردیس رئیس انجمن پارک های فناوری و نوآوری شد

به گزارش مجله جهانگیر، به گزارش خبرنگاران به نقل از پارک فناوری پردیس، پیرو فراخوان در میان پارک های فناوری و نواحی نوآوری منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا، جهت انتخاب ریاست جدید این منطقه، با توجه به نظرات و آرای گردآوری شده، امین رضا خالقیان مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل پارک فناوری پردیس با اکثریت آرا به عنوان نماینده این منطقه در هیأت مدیران بین المللی انجمن جهانی پارک های فناوری و نواحی نوآوری (IASP) برای 2 سال آینده برگزیده شد.

نماینده پارک فناوری پردیس رئیس انجمن پارک های فناوری و نوآوری شد

انجمن جهانی پارک های فناوری و نواحی نوآوری در سال 1984 تاسیس شده است و در حال حاضر مقر اصلی انجمن بین المللی پارک های علم و فناوری و مناطق نوآوری در مالاگا اسپانیا مستقر است.

این انجمن 6 زیر شاخه شامل آسیا و اقیانوسیه، غرب آسیا و شمال آفریقا، آفریقا، آمریکای لاتین، آمریکای مرکزی و اروپا دارد و ایران در بخش غرب آسیا و شمال آفریقا با 350 عضو و 115هزار شرکت فناورانه در 75 کشور حضور دارد.

ماموریت این انجمن ایجاد شبکه جهانی بین پارک های علمی و مناطق نوآوری به منظور رشد، بین المللی سازی و اثربخشی اعضا است.

همچنین از جمله فعالیت های این انجمن می توان به ایجاد شبکه ای فعال از مدیران پارک های علمی، فناوری و تحقیقاتی، نوآوری ها و سایر زمینه های نوآوری، ایجاد و افزایش فرصتهای شغلی جدید برای اعضا و شرکتهای آنها اشاره نمود.

برندینگ و افزایش ارتباطات جهانی اعضا، معرفی پارک ها در مجامع و نهادهای بین المللی، یاری به توسعه پارک های جدید و مناطق نوآوری از دیگر فعالیت های این انجمن است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1451

به "نماینده پارک فناوری پردیس رئیس انجمن پارک های فناوری و نوآوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده پارک فناوری پردیس رئیس انجمن پارک های فناوری و نوآوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید