نفرات برتر کمیته و کاتا بزرگسالان تعیین شدند

به گزارش مجله جهانگیر، به گزارش خبرنگاران، اولین دوره مسابقات بین المللی کاراته گلستان کاپ، بعدازظهر آدینه در سالن ورزشی دانشگاه آزاد شهرستان علی آباد کتول به خاتمه رسید و نفرات برتر کمیته و کاتا در رده سنی بزرگسالان تعیین شدند.

نفرات برتر کمیته و کاتا بزرگسالان تعیین شدند

در وزن 55- کیلوگرم، اویس عمادلو از ایران بر سکوی نخست ایستاد، بریار یوسف سعید از عراق نایب قهرمان شد و حسین ریواز از ایران و امید عریل رحمان از عراق به طور مشترک سوم شدند.

در وزن 60- کیلوگرم، محمدجواد سعیدی از ایران اول شد، مهرداد افتخاری از ایران به مقام نایب قهرمانی رسید و علی اصغرو میرجلال از آذربایجان و محمدرضا منوچهر از ایران عنوان سوم مشترک را به دست آوردند.

در وزن 67- کیلوگرم، علی اکبر تورال از آذربایجان قهرمان شد، محمد شهریاری از ایران مقام دوم را کسب کرد و عباس واحدی از افغانستان و علیرضا حدادی از ایران به طور مشترک سوم شدند.

در وزن 75- کیلوگرم، ایمان برزعلی از ایران پیروز به کسب عنوان نخست شد، رابار مولود حسن از عراق بر سکوی دوم ایستاد و محمد شمشیری از ایران و دویت مکیان از ارمنستان بر سکوی سوم مشترک ایستادند.

در وزن 84- کیلوگرم، شعوان عثمان ماجد از عراق اول شد، محمد اسان فاتح از عراق عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد و علیرضا آتش پنجه و میلاد مقبلی هر دو از ایران مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در وزن 84+ کیلوگرم، مجتبی عبادی از ایران پیروز به کسب مقام قهرمانی شد، محمد برزگر از ایران عنوان دوم را کسب کرد و سعید شیخ نظری و حمید حسین پور هر دو از ایران به طور مشترک سوم شدند.

در بخش کاتا، مهران قربانعلی پور از ایران قهرمان شد، هادنگ احمد صدیق از عراق مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و سروش رستمی از ایران و شاهین طاها محمد از عراق به طور مشترک سوم شدند.

در بخش کاتا پیشکسوتان زیر 50 سال، ابراهیم شاهینی از ایران اول شد، حسین تازیک از عراق عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد و حسین نصیری و محمدتقی مجنی هر دو از ایران مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در بخش کاتا پیشکسوتان بالای 50 سال هم کاظم علی خوانی از افعانستان بر سکوی نخست ایستاد، ابوالفضل ریگی از ایران نایب قهرمان شد و حمدالله محمدی از ایران به مقام سوم دست یافت.

اولین دوره مسابقات بین المللی کاراته گلستان کاپ با حضور بیش از 200 ورزشکار در قالب 15 تیم خارجی و 13 تیم داخلی به مدت دو روز در سالن ورزشی دانشگاه آزاد علی آباد کتول برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 271

به "نفرات برتر کمیته و کاتا بزرگسالان تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفرات برتر کمیته و کاتا بزرگسالان تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید