مکاتبه پرسپولیس با سفارت ایران برای بازگشت رسن

به گزارش مجله جهانگیر، سرپرست معاونت اجرایی باشگاه گفت: به دلیل لغو پروازها، برای بازگشت بشار رسن از مرز زمینی به ایران به سفارت کشورمان در بغداد نامه زدیم و برای پرداخت مطالبات بازیکن هم مسئله ای وجود ندارد.

مکاتبه پرسپولیس با سفارت ایران برای بازگشت رسن

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حسین خبیری در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه همه اقدام های لازم، برای فراهم شدن امکان حضور بازیکنان خارجی از جمله بشار رسن در ایران را انجام می دهد.

در روزهای گذشته که ماموریت انجام هماهنگی ها برای بازگشت بشار به بنده داده شد، به طور مرتب با این بازیکن در تماس بوده ام. او خود نیز مشتاق است که هر چه سریعتر به جمع بازیکنان اضافه شده و برای آغاز دوباره بازی ها آماده گردد ولی متاسفانه با مشکل لغو پروازهای خروجی عراق روبرو هستیم. ما حتی به دنبال این مساله بودیم که او به ترکیه، قطر یا امارات برود و از آن طریق به ایران برگردد، اما مشکل پروازی وجود داشت.

وی ادامه داد: در نهایت تنها راه ممکن، سفر زمینی او است. در این ارتباط نیز، آقای رسول پناه، امروز نامه ای را برای سفارت ایران در بغداد ارسال کردند تا مجوز عبور از مرز زمینی برای رسن اخذ گردد. با صدور این مجوز او وارد یکی از استان های مرزی ایران خواهد شد و از آن جا به تهران پرواز خواهد نمود.

خبیری خاطر نشان کرد: در ارتباط با مسایل اقتصادی برای پرداخت مطالبات این بازیکن هم، مسئله ای وجود ندارد. با توجه به اقدام باشگاه اعتبار لازم تامین شده و سرپرست باشگاه در این ارتباط، دستور لازم را به بخش اقتصادی داده اند. به بشار رسن هم اعلام نموده ایم به محض بازگشت به تهران و مراجعه به باشگاه بخشی از مطالبات خود را دریافت می نماید و به جامانده آن نیز برای این که در شرایط برابری با دیگر بازیکنان قرار بگیرد هفته آینده به وی تحویل خواهد شد. انتظار ما این است که او را تا روز چهارشنبه در جمع سرخپوشان ببینیم، البته این تاخیر ارتباطی به مسایل اقتصادی نداشته است و این شایعه که او قهر نموده، درست نبود، او همواره با وجود مسائل اقتصادی، تعصب و تعهد خود را نسبت به تیم نشان داده است.

سرپرست معاونت اجرایی باشگاه همچنین درباره شرایط آموزشگاه فوتبال باشگاه و جلسه ای که در این ارتباط با رییس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس داشت، خاطر نشان کرد: آموزشگاه فوتبال باشگاه در روزهای آینده، فعالیت خود را با شیوه نامه جدید دنبال خواهد نمود. ظرف چند روز آینده نیز شرایط و ضوابط فعالیت مدارس فوتبال پرسپولیس و نحوه صدور مجوز راه اندازی آن ها به وسیله سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اطلاع رسانی خواهد شد تا متقاضیان، نسبت به تمدید یا دریافت مجوز مدارس فوتبال پرسپولیس، اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 817

به "مکاتبه پرسپولیس با سفارت ایران برای بازگشت رسن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مکاتبه پرسپولیس با سفارت ایران برای بازگشت رسن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید