مرحله دوم فعالسازی اینترنت رایگان خبرنگاران شروع شد

جمال هادیان در تبادل نظر با خبرنگاران، گفت: اسامی آن دسته از خبرنگارانی که در مرحله اول طرح ارائه اینترنت رایگان خبرنگاری پیروز به ثبت نام در این طرح نشدند، از سوی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد به وزارت ارتباطات اعلام شده است و اینترنت این افراد از شب گذشته به مرور در حال فعالسازی است.

مرحله دوم فعالسازی اینترنت رایگان خبرنگاران شروع شد

وی اضافه کرد: معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد از مردادماه سال جاری تاکنون در 3 مرحله با انتشار اطلاعیه از مطبوعات خواسته بود تا لیست مورد نظر از خبرنگاران را برای دریافت هدیه اینترنت اعلام نمایند. لیست وزارت ارشاد هم اکنون به وزارت ارتباطات اعلام شده و از شب گذشته اینترنت افراد جامانده از دریافت هدیه خبرنگاری، در حال فعال سازی است.

سخنگوی وزارت ارتباطات گفت: پیامکی مبنی بر فعالسازی اینترنت هدیه برای خبرنگارانی که اسامی شان از سوی وزارت ارشاد به ما اعلام شده است، ارسال می گردد.

به گزارش خبرنگاران، روز 17 مردادماه سال جاری و همزمان با روز خبرنگار، حسن روحانی رئیس جمهور به وزیر ارتباطات دستور داد تا به خبرنگاران، اینترنت رایگان یکساله هدیه دهد. از این رو وزارت ارتباطات برای خبرنگارانی که در سامانه اینترنت رایگان خبرنگاران ثبت نام نموده بودند به مدت یکسال بسته اینترنت 120 گیگابایتی فعال کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 15 آذر 1398 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 242

به "مرحله دوم فعالسازی اینترنت رایگان خبرنگاران شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرحله دوم فعالسازی اینترنت رایگان خبرنگاران شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید