جریمه نقدی و محرومیت تعلیقی در انتظار 2 پرسپولیسی

به گزارش مجله جهانگیر، کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برای دو بازیکن این تیم جریمه نقدی و محرومیت تعلیقی در نظر خواهد گرفت.

جریمه نقدی و محرومیت تعلیقی در انتظار 2 پرسپولیسی

به گزارش گروه ورزشی مجله جهانگیر، جلسه انضباطی دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در روز های گذشته برگزار گردید و قرار است طی یکی دو روز آینده رأی فرشاد احمدزاده و بشار رسن اعلام گردد.

پس از مشورت هایی که اعضای کمیته انضباطی باشگاه انجام دادند به نظر می رسد این دو بازیکن با جریمه نقدی و تعلیقی روبه رو خواهند شد.

در رأی این دو بازیکن و به دلیل مسائلی که به وجود آمده علاوه بر جریمه اقتصادی جریمه تعلیقی هم در نظر گرفته می گردد تا در صورت تکرار این مسائل با این دو بازیکن برخورد شدیدتری صورت بگیرد.

از آنجایی که محرومیت این دو بازیکن بیشتر به ضرر باشگاه پرسپولیس خواهد بود به همین دلیل برای احمدزاده و رسن احکام اقتصادی و تعلیقی در نظر گرفته شده و آن ها تعهد خواهند داد که دیگر اتفاقات اتفاق افتاده را تکرار نکنند.

فرشاد احمدزاده پس از سه جلسه محرومیت در بازی با شاهین شهرداری بوشهر با کارت قرمز داور روبه رو شد و بشار رسن هم به بهانه نداشتن پاسپورت دیرتر از موعد مقرر از عراق به ایران برگشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 264

به "جریمه نقدی و محرومیت تعلیقی در انتظار 2 پرسپولیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه نقدی و محرومیت تعلیقی در انتظار 2 پرسپولیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید