اعتراف مرد مست به کشتن زن دومش

به گزارش مجله جهانگیر، مرد ورشکسته که همسر دومش را در حال مستی خفه کرده بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد و اشک پشیمانی ریخت.

اعتراف مرد مست به کشتن زن دومش

به گزارش، عصر بیست و هشتم دی ماه سال 97، به دنبال کشته شدن یک زن 36 ساله به نام بهاره در خانه اش، ماموران کلانتری 109 بهارستان در محل جنایت حضور یافتند. بررسی های اولیه نشان می داد که بهاره خفه شده است. همسر 43 ساله وی به نام بیژن که در محل جنایت حضور داشت، در همان بازپرسی های نخست قتل همسرش را گردن گرفت و گفت: مست بودم که با همسرم درگیر شدم و در یک لحظه ناخواسته او را خفه کردم.

دام مادر و دختر تیغ زن برای مردان چشم چران/ نقشه شومی که با همدستی پیرزن آلزایمری و جوان قمه کش اجرا شد

قاتل همسرکش، دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. سپس بیژن در جایگاه ویژه ایستاد و جرمش را گردن گرفت. وی گفت: من سال ها پیش ازدواج کردم و از همسر اولم که طلاقش داده ام صاحب یک پسر نوجوان هستم. با پسرم در طبقه بالای خانه پدری ام زندگی می کردیم تا این که هشت سال پیش از طریق یکی از دوستانم با بهاره که آرایشگر بود، آشنا شدم. او قبلا ازدواج کرده و صاحب یک فرزند بود. من و بهاره با هم ازدواج کردیم و صاحب یک فرزند شدیم که حالا سه سال و نیمه است. وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود و اشک می ریخت، گفت: باور کنید من عاشق بهاره بودم و او را دوست داشتم. من فقط برای این که او را بترسانم تا ساکت شود، دستانم را دور گردنش گره کردم، اما واقعا قصد کشتن او را نداشتم. در انتها جلسه، قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

منبع:خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 41

به "اعتراف مرد مست به کشتن زن دومش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف مرد مست به کشتن زن دومش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید