اخذ ویزای توریستی استرالیا ساده تر است یا ویزای سرمایه گذاری در استرالیا؟

به گزارش مجله جهانگیر، مهاجرت به استرالیا امروزه نسبت به گذشته بسیار آسان تر است. در واقع اینطور گفته می گردد که اگر شما هم قصد مهاجرت به استرالیا را دارید میتوانید از انواع ویزا های مختلفی که در این زمینه وجود دارد بهره ببرید. در این بخش اما میخواهیم با هم آنالیز کنیم که آیا اخذ ویزای توریستی استرالیا ساده تر است یا ویزای سرمایه گذاری استرالیا؟

اخذ ویزای توریستی استرالیا ساده تر است یا ویزای سرمایه گذاری در استرالیا؟

اخذ ویزای توریستی برای مهاجرت به استرالیا

همانطور که میدانید استرالیا جز کشورهایی به شمار می آید که زیبایی های بی نظیر آن باعث می گردد همه ساله تعداد زیادی توریست را به خود جذب کند. در این بین باید دقت داشته باشید که اخذ ویزای توریستی هم دارای پیچیدگی های جزئی است که شما باید آنها را مورد آنالیز قرار دهید تا بتوانید به این کشور مهاجرت کنید. اما شرایط اخذ ویزای توریستی چگونه است؟

مهاجرت به استرالیا به وسیله ویزای توریستی

ویزای توریستی استرالیا برای اقامت استرالیا در واقع برای کسانی صادر می گردد که میخواهند برای یک قرارداد کاری و یا ملاقات اقوام خود به استرالیا سفر نمایند. افرادی که این نوع ویزا را برای مهاجرت به استرالیا دریافت مینمایند میتوانند در دوره های آموزش هم شرکت نمایند البته مدت زمان آن نباید بیشتر از 3 ماه باشد. ویزای توریستی استرالیا ویزای شماره 600 است که به انواع زیر تقسیم بندی می گردد:

این نوع ویزا در واقع برای مهاجرت به استرالیا به عنوان توریست است. اگر پدر، مادر و یا فرزندان شما در این کشور حضور دارند شما میتوانید از این ویزا بهره ببرید. دقت داشته باشید که هزینه این ویزا 140 دلار است. مدت زمانی که برای اخذ ویزا هم به طول می انجامد ممکن است متفاوت باشد و بسته به آزمایشات پزشکی و تکمیل بودن مدارک شما دارد. مدت زمان اعتبار این ویزا بین 3، 6 تا 12 ماه است.

ویزای توریستی فامیلی استرالیا برای افرادی صادر می گردد که میخواهند به دیدار فامیل خود بروند. دقت داشته باشید این افراد میتوانند به وسیله یک دعوتنامه اقدام به اخذ ویزا نمایند. این پروسه ممکن است که بین 5000 تا 15000 دلار هزینه بر باشد.

برای آشنایی با انواع ویزای استرالیا میتوانید بخش فارسی سایت شرکت اسمارت مایگریشن استرالیا را ببینید.

ویزای توریستی بیزینسی استرالیا

این ویزا هم برای افرادی صادر می گردد که میخواهند در استرالیا به یک سفر کاری و یا کنفرانس شغلی بروند. دقت داشته باشید که شما پیش از بستن قراردادهای کاری میتوانید از این نوع ویزا بهره ببرید تا به این کشور سفر کنید. همچنین یکی دیگر از راه های اخذ این ویزا، سفرهای توریستی به استرالیا می باشد. هزینه این ویزا 135 دلار استرالیاست و مدت زمانی که شما میتوانید در این کشور باشید بین 3، 6 تا 12 ماه متغیر خواهد بود.

زمان رسیدگی ویزای توریستی استرالیا

اگر شما هم به دنبال اخذ ویزای توریستی استرالیا هستید باید بدانید که این ویزا در واقع در مدت زمان کوتاهی معادل با یک ماه صادر خواهد شد و البته ممکن است که این مدت زمان تا حد بسیار زیادی کمتر هم بگردد.

مهاجرت به استرالیا به وسیله سرمایه گذاری

یکی دیگر از راه های مهاجرت به استرالیا، سرمایه گذاری در این کشور است. میتوان گفت که مهاجرت به وسیله سرمایه گذاری نسبت به راه های دیگر آسان تر است و شرایطی که در بر دارد نیز نسبت به سایر انواع ویزاها ساده تر است.

ویزای سرمایه گذرای استرالیا

اگر شما هم به دنبال اخذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا هستید باید بدانید که برای دریافت این نوع ویزا باید حداقل 800 هزار دلار استرالیا سرمایه داشته باشید و همچنین گردش اقتصادی شما نیز باید از یک میزان تعیین در طی چندین سال اخیر بیشتر باشد. البته این نوع ویزا هم انواع مختلفی دارد که بسته به بودجه شما شرایط آن نیز تغییر خواهد نمود. همچنین مدت زمان رسیدگی به پرونده و اخذ ویزای میتواند از 3 تا 6 ماه متغیر باشد. مدت زمانی که شما میتوانید در این کشور سکونت داشته باشید نیز از 2 تا 4 سال متغیر خواهد بود.

شرایطی که در اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا اعمال می گردد معمولا بسیار آسان تر از شرایط ویزاهای دیگر است. حتی شرط سن و زبان هم میتواند نادیده گرفته گردد. اگر شما هم به دنبال راهی آسان برای مهاجرت به استرالیا هستید میتوانید از این نوع ویزا بهره ببرید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مدارک خود را به یک وکیل مهاجرت ارائه دهید تا بتوانید بهترین راه برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت استرالیا را بدانید.

دقت داشته باشید که مهاجرت به استرالیا چه به وسیله توریستی چه سرمایه گذاری دارای پیچ و خم های بسیاری است که بهتر است پیش از هرگونه اقدام به یک وکیل حاذق در این زمینه مراجعه کنید تا علاوه بر راه هایی که گفته شد بهتری راه برای مهاجرت را پیدا کنید. شما میتوانید با گروه مهاجرت هوشمند به راحتی به استرالیا مهاجرت کنید و رویاهای خود را محقق کنید!

منبع: مجله سفر
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 131

به "اخذ ویزای توریستی استرالیا ساده تر است یا ویزای سرمایه گذاری در استرالیا؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخذ ویزای توریستی استرالیا ساده تر است یا ویزای سرمایه گذاری در استرالیا؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید