آماری عجیب از یوونتوس پیرلو در فصل جاری؛ 34 بازی، 34 ترکیب متفاوت!

به گزارش مجله جهانگیر، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در اولین فصل مربیگری اش هنوز نتوانسته است ترکیبی ایده آل برای این تیم پیدا کند.

آماری عجیب از یوونتوس پیرلو در فصل جاری؛ 34 بازی، 34 ترکیب متفاوت!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه گاتزتا دلواسپورت، تنها چهار هفته دیگر به خاتمه فصل جاری رقابت های سری A باقی مانده است، اما آندره آ پیرلو سرمربی تیم فوتبال یوونتوس هنوز نتوانسته ترکیب ایده آل تیمش را پیدا کند.

پیرلو که اولین فصل مربیگری اش را تجربه می کند، در 34 بازی که تیم یوونتوس را در این فصل از لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا هدایت کرده، در هر مسابقه تیمش را با ترکیبی متفاوت به میدان فرستاده است.

این موضوع بیانگر آن است که پیرلو بیش از آنکه به تفکرات تاکتیکی خود و فلسفه فوتبالش ایمان قطعی داشته باشد، روی استعدادهای فردی شاگردانش برای کسب نتیجه حساب می کند.

او در بدو ورود به یووه از اتخاذ رویکردی سیال برای سبک بازی تیمش سخن به میان آورد. به عنوان مثال گفت که تیمش با خط دفاعی سه نفره بازی ها را آغاز خواهد کرد و هنگام از دست دادن توپ این خط تغییر آرایش داده و چهار نفره خواهد شد، اما اکنون با 34 ترکیب متفاوتی که او استفاده کرده به نظر می رسد، باعث ایجاد سردرگمی هایی در تیمش شده است به خصوص که بسیاری از بازیکنان یووه در این فصل در چند پست مختلف بازی کرده اند. برای مثال دانیلو که پست اصلی اش دفاع راست است، در این فصل به عنوان دفاع چپ، دفاع میانی و حتی گاهاً هافبک هم بازی کرده است.

یوونتوس نه تنها اسکودتو را از دست داده است، بلکه هنوز از بابت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هم مطمئن نیست و در حال حاضر هم امتیاز با تیم های میلان و آتالانتا در رده سوم جدول قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1394

به "آماری عجیب از یوونتوس پیرلو در فصل جاری؛ 34 بازی، 34 ترکیب متفاوت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماری عجیب از یوونتوس پیرلو در فصل جاری؛ 34 بازی، 34 ترکیب متفاوت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید