9 باری که سلبریتی های هالیوودی عشق خود به هواداران شان را اثبات کردند

به گزارش مجله جهانگیر، بیلی آیلیش به طرفدارانش ثابت نموده اولویت شماره یک او هستند. او وقتی در یکی از کنسرت های خود در میانه اجرا متوجه شد یکی از تماشاگران برای نفس کشیدن دچار مشکل شده، فوراً اجرا را متوقف کرد و از نیرو های خود خواست تا به یاری آن زن بروند.

9 باری که سلبریتی های هالیوودی عشق خود به هواداران شان را اثبات کردند

سلبریتی هایی هستند که ما آن ها را به خاطر توانمندی شان در عرصه سینما، موسیقی یا ورزش دنبال می کنیم. اما جدا از استعدادهایشان، آن ها افرادی برخوردار از ویژگی های انسانی هستند، امری که آن ها را برای هواداران شان دوست داشتنی تر و قابل احترام تر می نماید.

کیانو ریوز

نویسنده ای به نام جیمز دیتر یک بار ماجرای تلاشش برای امضا گرفتن از کیانو ریوز زمانی که کارگر نوجوان یک سالن سینما بود را تعریف کرد. دیتر چیزی که ریوز روی آن را برایش امضا کند به همراه نداشت، اما بعد از چند دقیقه شانس به او رو کرد.

ریوز به او گفت: متوجه شدم که احتمالاً امضای مرا می خواهی. برای همین این را امضا کردم. و به دیتر فیش خریدی را داد که پشتش را برای او امضا نموده بود. در حقیقت، ریوز به خاطر دیتر یک بستنی خریده بود تا بتواند از فیش آن برای امضا دادن استفاده کند.

کیانو ریوز یک بار هم در مراسم عروسی یکی از هواداران خود شرکت کرد که با او در هتل محل اقامتش آشنا شده بود. ریوز گرچه مدت زیادی در مراسم عروسی نماند، اما به گفته آن زوج، بسیار مهربان بود و برای صحبت و عکس گرفتن با آن ها وقت گذاشت.

بیلی آیلیش

بیلی آیلیش به هوادارانش ثابت نموده اولویت شماره یک او هستند. او وقتی در یکی از کنسرت های خود در میانه اجرا متوجه شد یکی از تماشاگران برای نفس کشیدن دچار مشکل شده، فوراً اجرا را متوقف کرد و از نیرو های خود خواست تا به یاری آن زن بروند.

آیلیش پیش از ادامه دادن اجرای خود چندین بار حال او را جویا شد: می خواهی بروی بیرون یا خوب هستی؟ مطمئنی؟ و وقتی از خوب بودن حال هوادارش مطمئن شد به او گفت: دوستت دارم.

جیسون موموآ

جیسون موموآ یکی از هواداران شخصیت آکوامن را با یک تماس تصویری غافلگیر کرد، پسربچه ای به نام دنی شیهن که با نوع نادری از سرطان مغز دست و پنجه نرم می نماید. موموآ از همه کسانی که او را با دنی آشنا کردند تشکر کرد. او در تماس تصویری اش با دنی به او گفت: از دوستانم درباره تو شنیدم و خواستم با تو تماس بگیرم و ببینم حالت چطور است.

نیکی میناژ

از قرار معلوم برای نیکی میناژ آموزش و تحصیلات هوادارانش از اهمیت زیادی برخوردار است. او سال ها است که به درخواست های هوادارانش برای حمایت از آن ها پاسخ داده است. او هزینه های تحصیل دانش آموزان ممتازی که با مشکل مالی رو به رو هستند را تأمین می نماید. بسیاری از آن ها از میناژ به خاطر حمایت هایش که امکان دانشگاه رفتن را برای آن ها فراهم کرد تشکر نموده اند.

جان سینا

جان سینا به تازگی توانسته نام خود را در کتاب رکورد های جهانی گینس ثبت کند، اما نه در زمینه ورزش یا بازیگری؛ در حقیقت رکورد بیشترین آرزوی برآورده شده برای بچه ها به او تعلق دارد. سینا گفته: دلم می خواهد بچه ها تجربه ای به یادماندنی داشته باشند که تا همواره با آن ها بماند. او به وسیله بنیاد خیریه ای به نام یک آرزو کن (Make-A-Wish Foundation) توانسته آرزوی 650 کودک مبتلا به بیماری حاد که دوست داشتند با او دیدار نمایند و وقت بگذرانند را برآورده نموده است. سینا معمولاً یک روز را با این بچه ها و خانواده هایشان می گذراند و حتی گاهی آن ها را با خود به پشت صحنه فیلم ها می برد.

تیلور سوییفت

تیلور سوییفت به علاقه زیادش به هواداران خود شهره است. او از هیچ فرصتی برای نشان دادن حس قدردانی و عشقش به آن ها نمی گذرد. او به مناسبت انتشار یکی از آلبوم هایش دورهمی هایی در خانه خود برگزار کرد تا اثر جدیدش را پیش از هر کس دیگری به هواداران خود نشان دهد و حتی با شیرینی خانگی از آن ها پذیرایی کرد. علاوه بر این، سوییفت گاهی برای هواداران خود هدیه کریسمس فرستاده است. او یک بار هم با هدایایی که کار دست بود در مهمانی مجردی (مهمانی ای که دوستان عروس در آخرین روز مجردی اش برای او برگزار می نمایند) یکی از هوادارانش شرکت کرد. او حتی به یکی از هواداران بی خانمانش یاری کرد تا خانه ای برای خود بخرد.

اِما واتسون

اِما واتسون قانونی شخصی برای خود دارد که با غریبه ها عکس نمی گیرد. اما این بدان معنی نیست که او با هوادارانش مهربان نیست. او با آن ها گپ می زند، به سؤالات شان درباره هری پاتر پاسخ می دهد و در خصوص عکس گرفتن با بچه ها استثنا قائل می گردد.

واتسون یک بار با مادر یکی از هوادارانش در یک فروشگاه دیدار کرد و قبول کرد که با دختر کوچک او یک تماس تصویری داشته باشد. هوادار کوچک واتسون مشغول درس خواندن برای امتحان بود و واتسون او را تشویق کرد.

کیتی پری

کیتی پری در تور های کنسرتش با هواداران خود معاشرت می نماید و علاوه بر این برای امور مختلف پول اهدا می نماید. پری یک بار به تماشا یک هوادار کوچک خود، دختری به نام گریس رفت که به علت عمل جراحی تومور مغزی اش نتوانسته بود در کنسرت او شرکت کند. پری بعد از باخبر شدن از این موضوع شخصاً به خانه هوادار کوچک خود رفت تا یک بعد از ظهر را با او و خانواده اش سپری کند. آن ها با یکدیگر آواز خواندند، صحبت کردند و عکس گرفتند.

منبع: روزیاتو

منبع: فرادید
انتشار: 3 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1402 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1996

به "9 باری که سلبریتی های هالیوودی عشق خود به هواداران شان را اثبات کردند" امتیاز دهید

1 کاربر به "9 باری که سلبریتی های هالیوودی عشق خود به هواداران شان را اثبات کردند" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "9 باری که سلبریتی های هالیوودی عشق خود به هواداران شان را اثبات کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید