کال سنتر تاکسی تا انتها خرداد راه اندازی می گردد

به گزارش مجله جهانگیر، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از راه اندازی سامانه کال سنتر در تاکسیرانی مرکز تا سرانجام بهار سال جاری اطلاع داد.

کال سنتر تاکسی تا انتها خرداد راه اندازی می گردد

میثم مظفر مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه در سال 95 بحث راه اندازی کال سنتر واحد شبکه تاکسیرانی تهران را با جدیت دنبال می کنیم، گفت:

در پی آن هستیم که عرضه و تقاضای سفر را به صورت سیستماتیک و هوشمند در شهر تهران و در ناوگان تاکسیرانی مدیریت کنیم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه کال سنتر تاکسیرانی به وسیله اپیلیکیشن موبایل فعالیت نموده و براساس آن نزدیک ترین تاکسی را به نزدیک ترین مسافری که تقاضای تاکسی دارد وصل می کنیم، بیان نمود که بر این اساس سعی داریم عرضه و تقاضای سفر را به صورت هوشمند مدیریت کنیم و این در حالی است که در همه جای جهان در حوزه تاکسیرانی اپیلیکیشن هایی وجود دارد که ما برای طراحی کال سنتر مرکز، بیش از اپیلیکیشن و کال سنتر تاکسیرانی 7 کشور را مطالعه نموده ایم.

مظفر گفت که مطالعه طراحی مرکز یک سال و نیم طول کشیده است و در نهایت در انتها سال 94 پیروز شدیم مناقصه کال سنتر تاکسیرانی تهران را برگزار نموده و امیدواریم در خردادماه سال جاری پروژه کال سنتر اجرایی گردد.

وی در تشریح پروژه کال سنتر ادامه داد:

این کال سنتر شامل اپیلیکیشن موبایلی است که در سیستم های سخت افزاری و موبایل رانندگان تاکسی تلفنی و گردشی نصب می گردد و خودشان در حقیقت می توانند مسافران را شناسایی و جذب نمایند. از طرف دیگر مسافر نیز می تواند راننده تاکسی، پلاک راننده، نام راننده، موقعیت جغرافیایی و فاصله تاکسی را تا محل حضور خود به صورت آنلاین و بر روی صفحه تلفن همراه خود بببیند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه در مرحله دوم تماس های متمرکزی به سامانه کال سنتر خواهیم داشت، گفت که براین اساس اپراتورها در سامانه کال سنتر به صورت شبانه روزی نسبت به پاسخ دهی فراخوان تاکسی اقدام می نمایند به گونه ای که شهروندان احتیاج به تاکسی دربستی داشته باشند، می توانند به صورت شبانه روزی با این مرکز و کال سنتر تاکسیرانی شهر تهران تماس گیرند و اپراتورها با توجه به موقعیت فرد تماس گیرنده، نزدیک ترین تاکسی را به صورت آنلاین مشاهده و به فرد تماس گیرنده ارجاع دهند.

مظفر با بیان اینکه در نظر داریم یک شماره 4 رقمی برای کال سنتر مرکز در نظر بگیریم، گفت که پروژه کال سنتر تحول بزرگی در تاکسیرانی خواهد بود و امیدواریم بتوانیم تا انتها خردادماه سال جاری، آن را در شهر تهران اجرایی کنیم.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 بهمن 1400 بروزرسانی: 30 بهمن 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1724

به "کال سنتر تاکسی تا انتها خرداد راه اندازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کال سنتر تاکسی تا انتها خرداد راه اندازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید