پنج فرنگی کار ایران به مرحله نیمه نهایی راه یافتند

به گزارش مجله جهانگیر، به گزارش خبرنگاران، مسابقات پنج وزن دوم سی امین دوره رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا از صبح امروز (چهارشنبه) در شهر دهلی نو هند در حال برگزاری است:

پنج فرنگی کار ایران به مرحله نیمه نهایی راه یافتند

نتایج کشتی گیران کشورمان تا به امروز به توضیح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 9 بر یک کرار البدهان از عراق را از پیش رو برداشت وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف ژولمان شارشنبکوف دارنده مدال نقره دنیا از قرقیزستان می رود.

در وزن 67 کیلوگرم حسین اسدی در دور نخست مقابل زین الدین قمراف از تاجیکستان با نتیجه 9 بر یک پیروز شد وی در دور بعد عادیل خان ساتایف از قزاقستان را با نتیجه 8 بر صفر مغلوب کرد و راهی ملاقات نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با ریو هان سو قهرمان دنیا از کره جنوبی کشتی می گیرد.

در وزن 72 کیلوگرم امین کاویانی نژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر یان چن از چین تایپه را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این مرحله به مصاف روسلان تساریف از قرقیزستان می رود.

در وزن 82 کیلوگرم که 7 کشتی گیر حضور دارند مسابقات به صورت دوره ای و در دو گروه برگزار می گردد و مهدی ابراهیمی در گروه A در دور نخست با نتیجه 3 بر صفر یوگنی پولیوادوف از قزاقستان را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه 5 بر 2 ساتوکی موکایی از ژاپن را مغلوب کرد. ابراهیمی در دور بعد به مصاف سینگ هارپرت از هند می رود. با توجه به کسب 2 پیروزی توسط ابراهیمی، وی به مرحله نیمه نهایی راه یافته است.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل هاردیپ از هند با نتیجه 9 بر یک به رجحان دست یافت. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی گیران ژاپن و قرقیزستان می رود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 557

به "پنج فرنگی کار ایران به مرحله نیمه نهایی راه یافتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنج فرنگی کار ایران به مرحله نیمه نهایی راه یافتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید