ممنوعیت ورود ورزشکاران به آزادی بدون انجام تست کرونا

به گزارش مجله جهانگیر، قدرت الله سیف، گفت: با توجه به ابلاغیه ستاد مقابله با کرونای وزارت ورزش و جوانان مبنی بر شروع تمرینات در رشته های انفرادی، ما نیز سعی کردیم تنها به رشته هایی اجازه فعالیت در آزادی بدهیم که برخوردی بین ورزشکاران وجود نداشته باشد و فاصله اجتماعی به خوبی رعایت گردد. حتی در مجموعه هایی که به بخش خصوصی واگذار شده اند، برای بهره بردار امکان استفاده از فضا هایی همچون استخر که در حال حاضر اجازه فعالیت در آن ها وجود ندارد، ممنوع شده تا زمانی که ستاد مقابله با کرونا به ما اجازه فعالیت بدهد.

ممنوعیت ورود ورزشکاران به آزادی بدون انجام تست کرونا

او گفت: در حال حاضر رشته هایی همچون تنیس، دوچرخه سواری، قایقرانی در رشته کایاک یک نفره، اتومبیلرانی و سایر رشته هایی که برخوردی بین ورزشکاران وجود ندارد، فعالیت خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی شروع نموده اند و منتظر ابلاغیه جدید از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا وزارت ورزش برای سایر رشته ها هستیم.

مدیر استادیوم آزادی اضافه نمود: برای این که پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت گردد و ورزشکاران بدون هیچ استرس و نگرانی تمرینات خود را در آزادی پیگیری نمایند کارشناسان ما به طور مداوم در فضا های ورزشی حضور و بر فعالیت ورزشی ورزشکاران نظارت کامل دارند. به هر صورت تا امروز مشکل خاصی گزارش نشده است.

سیف با بیان این که از تمام ورزشکاران و مربیان قبل از تمرین در آزادی تست کرونا گرفته می گردد، اظهار داشت: هر ورزشکار یا مربی که خواهان تمرین در آزادی باشد در ابتدا باید تست کرونا بدهد و مجوز سلامتی خود را از فدراسیون پزشکی ورزشی دریافت نموده باشد در این صورت اجازه تمرین به آن ها در آزادی داده می گردد. بدون انجام تست کرونا انجام هر نوع تمرین و فعالیتی در آزادی ممنوع است.

او در خاتمه گفت: اجازه ورود به استادیوم آزادی حتی برای سایر افراد نیز به راحتی امکانپذیر نیست و تمام کسانی که بخواهند وارد آزادی شوند ابتدا جلوی درب از آن ها تب سنجی به عمل می آید و اگر مسئله ای وجود نداشته باشد اجازه ورود به آزادی را خواهند داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 852

به "ممنوعیت ورود ورزشکاران به آزادی بدون انجام تست کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت ورود ورزشکاران به آزادی بدون انجام تست کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید