حمله سرمربی تراکتور به منصوریان!

به گزارش مجله جهانگیر، رسول خطیبی با اشاره به فرارسیدن سال جدید، گفت: سال جدید را به همه مردم ایران و مخصوصاً طرفداران تراکتور تبریک می گویم و امیدوارم سال 1400، سالی همراه با شادی و نشاط برای مردم باشد.

حمله سرمربی تراکتور به منصوریان!

وی با بیان اینکه می خواهم نکاتی با هواداران در میان بگذارم که حرف دلم است، اضافه کرد: من تنها مربی لیگ برتر در فصل جاری بودم که بدون حاشیه کارم را انجام دادم و آرام ترین مربی نیم فصل اول لقب گرفتم. در تیم آلومینیوم نتایج خوبی گرفتیم.

* از تیم های پایتخت پیشنهاد داشتم

سرمربی تیم تراکتور گفت: من از یکی از تیم های پایتخت پیشنهاد داشتم، اما به آنها گفتم اگر به اینجا بیایم، هیچ وقت نمی توانم پایم را به تبریز بگذارم. زمانی که پیشنهاد تراکتور را دریافت کردم، تصمیم به جدایی از آلومینیوم گرفتم. نام تراکتور در میان بود و من همه شرایط سخت موجود را به جان خریدم تا به تراکتور بیایم.

* منصوریان پیشنهاد من را قبول نکرد، چون خودش می داند چه بازیکنانی به تراکتور آورده است

خطیبی ادامه داد: می دانستم که تراکتور در ابتدای فصل خوب بسته نشده است. به آن سرمربی که در ابتدای فصل در تراکتور بود (منصوریان)، گفتم بازیکنانی که در لیست مازاد ما هستند توسط شما به تبریز آورده شدند و آنها را با بازیکنان آلومینیوم معاوضه کنیم که آنها قبول نکردند، چون خودشان هم می دانستند بازیکنانی که آوردند چه کیفیتی دارند. با یک بازیکن قراردادی 2 میلیاردی بسته اند که الان تیم دسته یکی هم این بازیکن را نمی خواهد.

* اگر یک سری مسائل حل نگردد، گواردیولا هم نتیجه نمی گیرد

وی یادآور شد: ما در بعضی پست ها احتیاج به تقویت داریم و کوشش زیادی هم کردیم، اما متأسفانه با بازیکنانی که مذاکره کردیم، حاضر نشدند به تراکتور بیایند. من فرزند آذربایجان هستم و بحرانی بودن موقعیت تراکتور را هم می دانستم. من دلم با تراکتور و آذربایجان است و اگر بیشتر از هواداران نسبت به تراکتور تعصب نداشته باشم، کمتر نیست. به خاطر این اتفاق تاوان هم دادم و مسئله ای ندارم، اما یک سری مسائلی وجود دارد که اگر حل نگردد، حتی اگر گواردیولا هم بیاید مشکل حل نمی گردد.

سرمربی تیم تراکتور توضیح داد: با بازیکنی به توافق رسیدیم که بعداً به ما پیام داد که دوست داشتم به تراکتور بیایم، اما با مشورتی که گرفتم، جو موجود آرامش بازیکن را می گیرد و بعد از ارائه نمایش ضعیف در یک بازی، به بازیکن فشار زیادی می آورند من این حرف را قبول دارم و می بینم که بعضی بازیکنان کنونی مان هم استرس دارند و با ترس وارد زمین می شوند. من بازیکنان و هواداران را درک می کنم. تعصب به تراکتور در خون است.

* اگر یکدلی نباشد تراکتور هیچوقت به آرامش نمی رسد

خطیبی اضافه کرد: تیم هایی که هواداران شان یکدل هستند، پیروز شده اند. تیمی که در سال های اخیر قهرمان لیگ برتر شده، هوادارانش همیشه از تیم حمایت کردند و هواداران سپاهان هم همیشه پشت تیم شان هستند. در نیم فصل اول در اراک نیز چنین شرایطی وجود داشت و رسانه های هواداری اراک از تیم حمایت کردند. متأسفانه بعضی صفحات مجازی عملکرد تخریبی دارند و از روی تعصب این کارها را نمی نمایند. باید در شرایط سخت از تیم حمایت گردد و اگر این یکدلی نباشد، تراکتور هیچ وقت به آرامش نمی رسد.

وی تأکید کرد: من شنیدم که بعضی صفحات مجازی به نام تراکتور ایجادشده که هوادار تراکتور هم نیست. خواهش من این است که هواداران دقت نمایند و مطلع باشند که بعضی صفحات به دنبال حاشیه سازی هستند.

* با سه، چهار بازیکن برای فصل آینده قرارداد بستیم

سرمربی تیم تراکتور راجع به برنامه های خود برای فصل آینده، گفت: زمانی که به تبریز آمدم، به مدیران باشگاه اعلام کردم که به دنبال بازسازی تراکتور هستیم و باید به فکر سال آینده باشیم. ما الان با سه، چهار بازیکن برای فصل آینده قرارداد هم بستیم و به دنبال ساختار سازی در فصل آینده هستیم. بازیکنانی که در تیم ما ازنظر فنی و اخلاقی قبول داریم، به دنبال حفظ شان هستیم و با بازیکنان جدید هم قراردادی چهارساله بستیم که فعلاً به خاطر اینکه تحت قرارداد تیم دیگری هستند، نمی توانیم نام شان را بگوییم.

* به بازیکنان گفتم تراکتور نباید تفریح گاه شما باشد

خطیبی در خصوص ملاقات مقابل سپاهان، یادآور شد: قبول دارم که در نیمه نخست ملاقات مقابل سپاهان عملکرد خوبی نداشتیم. بعد از بازی به بازیکنان هم گفتم که اینجا نباید برای شما تفریح گاه باشد و باید احساس مسئولیت کنید. همچنین از آنها خواستم که فکر و ذکرشان تراکتور باشد، چون این تیم زندگی مردم آذربایجان است.

وی اضافه کرد: زمانی که تیم شکست می خورد، بعضی صفحات هواداری خواهان اخراج مدیرعامل هستند، بعضی دیگر می گویند مشکل تیم آقای زنوزی است، بعضی دیگر یک بازیکن را عامل شکست می دانند و بعضی دیگر هم به تاکتیک تیم ایراد می گیرند. از زمانی که من به تراکتور آمدم، آقای زنوزی تمامی بسترها را فراهم کردند و با بازیکنان جدیدمان هم قرارداد امضا کردند. مگر آقای زنوزی در زمین فوتبال بازی می نماید؟ ایشان به خوبی از تیم حمایت نموده اند. از زمان حضور من در تراکتور، هیچ کس در تیم دخالتی ننموده است. من به کسی اجازه دخالت در تیم را نمی دهم.

* بعضی افراد به تراکتور نامردی و ظلم کردند

خطیبی گفت: در ابتدای فصل مالک و هیئت مدیره، مدیرعاملی برای تراکتور انتخاب کردند که با بازیکنی که نهایتاً یک میلیارد ارزش داشت، قراردادی سه، چهار میلیاردی بسته است. تغییرات موجود برای من سؤال بود، اما وقتی به اینجا آمدم متوجه دلیل این تغییرات شدم و گفتم که اگر من هم بودم چنین کاری را انجام می دادم. دیدم که بعضی افراد چه نامردی ها و ظلم هایی به تراکتور کردند. آقای زنوزی مسئول آوردن بازیکن نیست، اما ایشان این صحبت ها را نمی نماید و نمی گوید که بعضی مدیران و مربیان قبلی چه ظلم هایی کردند.

* اگر روزی دیدید من با یک دلال ارتباط دارم فوتبال را کنار می گذارم

سرمربی تیم تراکتور در واکنش به شایعات موجود مبنی بر حضور بعضی از افراد در این تیم، گفت: بعضی صفحات مجازی صحبت از حضور بعضی دلال ها می نمایند، اما به صراحت می گویم که اگر روزی دیدید من با یک دلال ارتباط دارم فوتبال را کنار می گذارم. من شخصاً با بازیکنانی که به تراکتور می آیند، صحبت می کنم. ممکن است بعضی شیطنت هایی وجود داشته باشد و بعضی ها به دنبال بردن تراکتور به حاشیه باشند، اما مطمئن باشید من اجازه نمی دهم چنین اتفاقاتی رخ بدهد. ان شاءالله همه یک صدا یاری کنیم تا تراکتور سربلند باشد.

وی در انتها مطرح نمود: تا انتها فصل ممکن است نتایج مختلفی رخ بدهد، اما قول می دهم اگر یکدل باشیم و بازیکنان بدون استرس به میدان بروند، سربلند خواهیم شد. بازیکنان ما دوست دارند که هواداران را شاد نمایند. اگر حتی سرم هم برود، مطمئن باشید که برای سربلندی تراکتور سنگ تمام خواهم گذاشت. آرزوی من این است که در سال 1400 همه سربلند باشیم و روزهای خوبی را ببینیم.

منبع: فرارو
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1298

به "حمله سرمربی تراکتور به منصوریان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله سرمربی تراکتور به منصوریان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید