تیم ملی ورزش های سه گانه به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شود

به گزارش مجله جهانگیر، رئیس فدراسیون ورزش های سه گانه گفت: تیم ملی ورزش های سه گانه در تیر ماه به مسابقات قهرمانی آسیا به کشور اندونزی، مردادماه به مسابقات آسیای میانه به کشور قزاقستان و شهریور به مسابقات غرب آسیا به اردن اعزام می شود.

تیم ملی ورزش های سه گانه به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شود

به گزارش خبرنگاران از بوشهر، محمد علی صبوری پیش از ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیئت ورزش های سه گانه استان بوشهر با تاکید بر اینکه هیئت ورزش های سه گانه استان بوشهر رتبه آخر در ارزیابی فدراسیون در سال گذشته بدست آورد گفت: انتظار می رود با توجه به توانمندی مطلوب این هیئت و ظرفیت خوب استان بوشهر در آینده نزدیک بعنوان یکی از پایگاه های اصلی ورزش های سه گانه در آینده انتخاب شود.

وی با تاکید بر نقش مهم ورزش هیئت های سه گانه در مسابقات بین المللی اظهار داشت: این فدراسیون مدت 11 سال تشکیل شده و در این مدت 80 اعزام بین المللی در این رشته داشته است.

رئیس فدراسیون ورزش های سه گانه به نبود پایگاه ثابت در ورزش های سه گانه اشاره کرد و اضافه نمود: با توجه به اینکه این رشته همزمان در سه رشته، شنا، دومیدانی و دو چرخه سواری فعالیت دارد این رشته با سایر رشته ها متمایز کرده است.

صبوری از افزایش اعتبارات فدراسیون ورزش های سه گانه خبرداد و شرح داد: امسال با حمایت وزیر ورزش بودجه فدراسیون ورزش های سه گانه افزایش نسبی نسبت به سال گذشته داشته است که در این زمینه هیئت ها ورزشی بر اساس شاخص ها بودجه تخصیص می یابد.

رئیس فدراسیون ورزش های سه گانه با بیان اینکه تیم ملی ورزش های سه گانه به مسابقات قهرمانی آسیا به کشور اندونزی اعزام می شود گفت: در نیمه دو تیرماه تیم ملی ورزش های سه گانه در سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به مسابقات قهرمانی آسیا به کشور اندونزی، مردادماه به مسابقات آسیای میانه به کشور قزاقستان و شهریور به مسابقات غرب آسیا به کشور اردن و انتها سال در المپیک جهانی نوجوانان آرژانتین اعزام می شود.

وی گفت: با توجه به رایزنی های انجام شده با مسئولان جهانی قرار است برای نخستین بار تیم ملی به مسابقات ورزش های سه گانه قزاقستان اعزام شود.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 237

به "تیم ملی ورزش های سه گانه به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی ورزش های سه گانه به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید