بختیاری زاده: تمام افرادی که کنار تیم امید هستند، اتحاد داشته باشند، باید به کادر فنی این تیم زمان بدهند

به گزارش مجله جهانگیر، سهراب بختیاری زاده، مربی پیشین تیم فوتبال امید تأکید کرد در شرایط فعلی باید به فرهاد مجیدی و دیگر اعضای کادر فنی تیم امید زمان داده گردد.

بختیاری زاده: تمام افرادی که کنار تیم امید هستند، اتحاد داشته باشند، باید به کادر فنی این تیم زمان بدهند

سهراب بختیاری زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله جهانگیر در خصوص دو شکست تیم فوتبال امید کشورمان مقابل ازبکستان در دیدارهای تدارکاتی اخیر و گلایه های فرهاد مجیدی از دخالت های بعضی افراد گفت: الان در اردوی تیم امید نیستم و نمی توانم قضاوتی انجام دهم، اما امیدوارم بین گروه های مختلف که قرار است به تیم امید یاری نمایند، اتحاد باشد. اعتقاد دارم مهمترین اصل در یک مجموعه، اتحاد تیمی است. کادر فنی و نفراتی که کنار تیم امید هستند، حتماً باید هم نظر بوده و همراه باشند تا اتحاد و همدلی به بازیکنان یاری کند.

وضعیتی که تیم امید در حال حاضر دارد در آینده به این تیم ضربه می زند. وی با بیان این جمله اضافه نمود: باختن در فوتبال هیچ جایگاهی ندارد و کسی علاقه ندارد بازی محبت آمیز را نیز از دست بدهد، اما فراموش نکنیم مربیان در چنین بازی هایی اهداف دیگری را دنبال می نمایند و آن هم شناسایی نقاط ضعف و قوت تیم است. در شرایط فعلی، باید به کادر فنی تیم امید زمان بدهند و امکانات لازم را برای مربیان این تیم فراهم نمایند. چیزی که برای تیم امید مهم است، همراه بودن تمام اعضای مجموعه این تیم است.

مربی پیشین تیم فوتبال امید کشورمان اظهار داشت: کمیته های فنی و توسعه و جوانان فدراسیون فوتبال و افرادی که کنار تیم هستند، باید همراه بوده و متحد باشند. اگر مسئله ای هم وجود دارد، باید بین خودشان حل نموده و اجازه ندهند به رسانه ها کشیده شده و از هم گسیخته شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 109

به "بختیاری زاده: تمام افرادی که کنار تیم امید هستند، اتحاد داشته باشند، باید به کادر فنی این تیم زمان بدهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بختیاری زاده: تمام افرادی که کنار تیم امید هستند، اتحاد داشته باشند، باید به کادر فنی این تیم زمان بدهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید