اینزاگی: صحبت از شانس لاتزیو برای کسب اسکودتو اغراق آمیز بود، باید واقع بین باشیم

به گزارش مجله جهانگیر، سرمربی تیم فوتبال لاتزیو بعد از باخت خانگی شاگردانش در هفته سی و دوم سری A اعتراف کرد که کسب اسکودتو برای تیم او هدفی واقع بینانه نبوده است.

اینزاگی: صحبت از شانس لاتزیو برای کسب اسکودتو اغراق آمیز بود، باید واقع بین باشیم

به گزارش خبرنگاران، سیمونه اینزاگی پس از باخت 2 بر یک روز گذشته (شنبه) لاتزیو مقابل ساسولو در استادیوم المپیکو که سومین باخت متوالی این تیم بود و منجر به افزایش فاصله این تیم با یوونتوس صدرنشین به 8 امتیاز شد، گفت: بازیکنان ما با تمام توان شان کوشش کردند. متأسفانه در این مقطع باز هم کافی نیست. ما طی چند روز اخیر بارها با بازیکنان مان صحبت نموده ایم. با این فاصله کم میان بازی ها، واقعاً مسائل زیادی داریم. ساسولو آنقدر بازیکن روی نیمکتش داشت که توانسته بود با 9 تغییر نسبت به بازی قبلی، ترکیبی متفاوت را به میدان بفرست اما ما فقط مجبور بودیم با همان ترکیب و آرایشی به میدان برویم که در بازی مقابل لچه داشتیم و همان اتفاقی رخ داد که در آن بازی افتاد. یک بار دیگر ما گل زدیم و جلو افتادیم و در خاتمه باختیم. خودتان می توانید ببینید که ما به اندازه کافی تندوتیز نیستیم چون داریم گل می خوریم، اتفاقی که تا سه ماه پیش به این آسانی رخ نمی داد.

اینزاگی درباره دگرگون شدن شرایط تیمش پس از وقفه سه ماه لیگ به خاطر شیوع کرونا هم گفت: بیشتر از همه از این افسوس می خوریم که بازیکنان مان در طول مدت قرنطینه تمرین داشتند. با این حال تنها 10 دقیقه پس از آغاز دوباره مسابقات مسائل ما آغاز شرد. لوکاس لیوا، دانیلو کاتالدی، آدام ماروسیچ، راموس، خواکین، کورئا، بابی آدکانیه همگی دچار مشکل شدند. بعد هم که نوبت به سناد لولیچ رسید.

سرمربی لاتزیو در خاتمه درباره شانس قهرمانی تیمش تأکید کرد: ما چند امتیاز دیگر می خواهیم چون اسکودتو برای ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان است. صحبت از قهرمانی لاتزیو همواره کمی اغراق آمیز بود چون ما باید واقع بین باشیم. این حرف من معنایش این نیست که ما تسلیم خواهیم شد. فصل آینده در لیگ قهرمانان ما قادر خواهیم بود که از بازیکنان بیشتری استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 882

به "اینزاگی: صحبت از شانس لاتزیو برای کسب اسکودتو اغراق آمیز بود، باید واقع بین باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینزاگی: صحبت از شانس لاتزیو برای کسب اسکودتو اغراق آمیز بود، باید واقع بین باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید