انتقاد دنیزلی از توپ های لیگ برتر

به گزارش مجله جهانگیر، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: به فدراسیون فوتبال اطلاع دادیم که این توپی که با آن بازی می کنیم هیچ خدمتی به کیفیت فوتبال نمی کند.

انتقاد دنیزلی از توپ های لیگ برتر

به گزارش مجله جهانگیر، مصطفی دنیزلی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور بعد از تساوی تیمش برابر ذوب آهن در نشست خبری اظهار کرد: این اولین بازی ما بعد از اردوی تیم ملی بود. در بازی با پرسپولیس نتیجه خوبی گرفتیم. فکر ما در آن بازی مانده بود. ملی پوشان ما خسته بودند. در رابطه با این بازی چیز چندانی نمی توانم بگویم، بازی بدی بود. در هفته های قبل به فدراسیون فوتبال اطلاع دادیم که این توپی که با آن بازی می کنیم هیچ خدمتی به کیفیت فوتبال نمی کند. توپ هایی که پارسال در لیگ ایران بود، بهتر از توپ های سال جاری هستند. نمی دانم چرا سال جاری با این توپ ها بازی می نمایند. این صحبت ها به خاطر نتیجه امروز تیمم نیست. از روز اول این حرف را زدیم. این را از طرف خودم و مربیان لیگ می گویم.

او ادامه داد: امروز بازی ما به هیچ وجه راضی نماینده نبود و این را به بازیکنانم گفتم. نباید فراموش کنیم اگر نمی توایم ببریم، نباید ببازیم. در هفته های آینده همین یک امتیاز هم برای ما مهم می گردد. در هفته سوم توانستیم بفهمیم شرایط کلی تیم ها به چه صورت است. این موضوع باری ما مثمر ثمر است. اواخر بازی سعی کردیم بهتر بازی کنیم ولی چون اواخر بازی بود اثربخش نشد.

دنیزلی اضافه نمود: برای اینکه این بازی را ببریم کار زیادی انجام ندادیم. سه هفته را پشت سر گذاشتیم. دو بازی در خارج از خانه و یک بازی با رقیب قدرمان پرسپولیس انجام دادیم. در این سه بازی بدون اینکه گل بخوریم به راه مان ادامه دادیم و می دهیم. تفکر من اینگونه است که بازی صفر بر صفر نگردد تا از بازی لذت ببریم.

سرمربی تراکتور اعلام کرد: در یک بازی فوتبال هیچ موقع اسم ها کار نمی نمایند و تیم باید جامع و کامل باشد. در بازی با نفت مسجد سلیمان اعلام کردم که در هفته پنجم و ششم تیم ما به شرایط مطلوب تری می رسد. اگر خوشبینانه نگاه کنیم که در زمین خودمان یک بازی را بردیم و در خانه حریفان هم گلی نخورده ایم و این برای هفته های آینده امیدبخش است.

او درباره غیبتش در کنفرانس خبری قبل از بازی و همچنین تعداد زیاد اخطارهای بازیکنان تیمش هم شرح داد: چون به یک شهر دیگر سفر کردیم به لحاظ زمانی کمی مشکل ایجاد می گردد. ما چگونه می توانستیم ساعت 10 شب کنفرانس داشته باشیم؟ کنفرانس خبری مشترک معمولا در بازی های بین المللی انجام می گردد. در هیچ لیگی چنین کاری انجام نمی گردد و باید برای همه تیم ها تجدید نظر گردد. ما همه صحبت هایمان را قبل از بازی با روابط عمومی انجام می دهیم تا مطبوعات در جریان قرار بگیرند. اگر چنین قانونی گذاشته شده است، می گردد آن را بهینه کرد.

او ادامه داد: در لحظاتی که باید در کنار تیمم باشم هتل را برای کنفرانس خبری مشترک ترک نمی کنم تا به هتل دیگری بروم. من نمی دانستم که مجله جهانگیر منتظر من هستند و از این بابت از شما عذرخواهی می کنم. در هیچ جایی از جهان هیچ مربی تیمش را برای کنفرانس خبری ترک نمی کند. در بازی های بین الملی یک وقتی معین می گردد و مربیان صحبت می نمایند.

دنیزلی اظهار کرد: من سعی می کنم که به شما مجله جهانگیر یاری کنم. دو روز قبل از بازی در باشگاه جلسه می گذاریم و در رابطه با بازی صحبت می کنیم. می دانم که من را خیلی دوست دارند و من هم این کشور و مردمش را دوست دارم. به خاطر همین است که سالیان سال در این جا کار کردم و با هیچ رسانه ای مشکل نداشتم و هیچ بی احترامی نکردم. من خیلی وقت پیش با پرسپولیس کار کردم و الان همه چیزم و دقایق و ثانیه هایم برای تراکتور است. به هر حال معین است که بهترین نتیجه برای ما چه چیزی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 92

به "انتقاد دنیزلی از توپ های لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد دنیزلی از توپ های لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید