انتشار چهارمین جلد رمان زندگی پیامبر (ص) به قلم سرشار

به گزارش مجله جهانگیر، در آستانه تولد پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد (ص)، جلد چهارم آنک آن یتیم نظرکرده، با عنوان فرعی هجرت بزرگ روانه بازار نشر شد.

انتشار چهارمین جلد رمان زندگی پیامبر (ص) به قلم سرشار

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، پس از انتشار جلد سوم با عنوان سالیان سخت در اوایل امسال، هجرت بزرگ چهارمین رمان از مجموعه آنک آن یتیم نظرکرده محمدرضا سرشار است که در آستانه تولد پیامبر رحمت و مغفرت منتشر شده است.

جلد اول مربوط می گردد به قبل از تولد پیامبراکرم (ص) تا زمان مبعث، یعنی چیزی بیشتر از 40 سال از زندگی پیامبر اسلام (ص) را دربر می گیرد. جلد دوم این مجموعه از زمان مبعث تا سال هشتم بعثت که هجرت دوم مسلمانان به حبشه است را شامل می گردد. این دو مجلد در واقع بین سال های 1373 تا 76 نوشته شد و ابتدا به صورت یک برنامه رادیویی تحت عنوان از سرزمین نور صبح های آدینه از شبکه سراسری پخش می شد و در نهایت به صورت کتاب به بازار نشر آمد. جلد سوم از این مجلد، سه فراز مهم محاصره سه ساله رسول اکرم (ص) و دیگر مسلمانان بنی هاشم در شعب ابی طالب، درگذشت حضرت خدیجه (س) و سفر پیامبر اعظم (ص) به طایف را دربرمی گیرد.

جلد چهارم شامل داستان هایی است که از شب لیله المبیت شروع می گردد و ادامه ماجرا هایی که برای پیامبر اتفاق می افتد تا با شروع یک هجرت بزرگ به مدینه برسد.

این کتاب با شمارگان 1250 نسخه و در 207 صفحه به بازار نشر عرضه شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 آذر 1400 بروزرسانی: 3 آذر 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1632

به "انتشار چهارمین جلد رمان زندگی پیامبر (ص) به قلم سرشار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار چهارمین جلد رمان زندگی پیامبر (ص) به قلم سرشار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید