اظهارات سخنگوی قوه قضاییه و استاندار تهران درباره فرماندار زنی که دستور تیر داد ، لیلا واثقی بازداشت شد؟

به گزارش مجله جهانگیر، استاندار تهران و سخنگوی قوه قضاییه درباره اظهارات فرماندار شهر قدس مبنی بر دستور تیراندازی در اعتراضات توضیحاتی ارائه کردند.

اظهارات سخنگوی قوه قضاییه و استاندار تهران درباره فرماندار زنی که دستور تیر داد ، لیلا واثقی بازداشت شد؟

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش خبرنگاران، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه صبح امروز 12 آذر ماه درباره اینکه گفته شده فرماندار شهر قدس به دلیل اظهاراتش مبنی بر اینکه دستور تیراندازی را داده بازداشت شده است آیا خبر بازداشت صحت دارد و آیا او حق داشته که دستور تیراندازی بدهد؟ گفت: بازداشت او صحت ندارد. اینکه چنین حرفی را زده را نمی دانم از مقامات مربوطه بپرسید.

  • فرماندار زنی که 5 شب در ناآرامی ها به خانه نرفت؛ من دستور تیر دادم | ماجرای عجیب ترین صحنه اعتراضات شهر قدس

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران نیز در حاشیه بازدید از ستاد انتخاباتی فرمانداری تهران درباره اظهارات فرماندار شهر قدس مبنی بر دستور شلیک به معترضان گفت: منظور ایشان این بوده که هر کسی وارد فرمانداری شد با استفاده از ابزار فیزیکی با آنها مقابله نمایند. در فرمانداری هیچگونه اسلحه ای وجود ندارد که بخواهند از آن استفاده نمایند؛ ایشان به زودی توضیحاتی در این خصوص ارائه خواهند داد.

  • واکنش به اظهارات فرماندار شهرقدس؛ چرا این زن دستور تیر داد؟ | ننیجه دستور تیر چه بود؟
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 336

به "اظهارات سخنگوی قوه قضاییه و استاندار تهران درباره فرماندار زنی که دستور تیر داد ، لیلا واثقی بازداشت شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات سخنگوی قوه قضاییه و استاندار تهران درباره فرماندار زنی که دستور تیر داد ، لیلا واثقی بازداشت شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید