ادامه بازی عجیب وغریب سعید صادقی با پرسپولیس

به گزارش مجله جهانگیر، خبرنگاران: داستان پیوستن یا نپیوستن سعید صادقی به پرسپولیس از آن دست ماجرا های مبهمی است که هنوز معین نیست چه سرانجامی خواهد داشت. اگرچه یکی دو روز گذشته عنوان شد که این بازیکن با پرسپولیس توافق نموده و قرار است امضا کند، ولی هنوز تصمیمی در این مورد گرفته نشده است.

ادامه بازی عجیب وغریب سعید صادقی با پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، سعید صادقی، پدیده فصل قبل لیگ برتر که نمایش تحسین برانگیزی در ترکیب گل گهر سیرجان داشت مورد توجه باشگاه های بزرگ ایران قرار گرفته است. پرسپولیس، استقلال، سپاهان و فولاد، تیم هایی هستند که با این بازیکن مذاکره داشته و هرکدام به طریقی سعی نموده اند او را برای حضور در باشگاه خودی اغوا نمایند. پرسپولیس به سعید صادقی وعده داده که این بازیکن در ترکیب اصلی فیکس بازی خواهد نمود و از این رو شانس حضور در جام جهانی را بیش از هر زمان دیگری به دست خواهد آورد. مشکل، اما اینجاست که این باشگاه به این بازیکن گفته سقف قراردادش 12 میلیارد تومان است و بیشتر نمی تواند بپردازد.

همین موضوع دست رقبا را بازتر گذاشته است. شایعه شده سعید صادقی از دو تیم استقلال و سپاهان پیشنهاد به مراتب بهتری دارد، ولی به تازگی رقیب جدیدی به این کارزار اضافه شده که ماجرا را پیچیده نموده است. روز گذشته عنوان شد باشگاه فولاد با پیشنهاد 22 میلیاردتومانی برای این بازیکن از راه رسیده و حسابی فکر سعید صادقی را درگیر نموده است. تمامی این مسائل دست به دست هم داده تا ماجرای حضور این بازیکن در پرسپولیس که دو روز پیش قطعی شده بود به تعویق بیفتد و چه بسا عملی نگردد. با این حال، اینکه پرسپولیس همچنان منتظر سعید صادقی بماند یا خیر، مسئله ای است که یکی دو روز آینده معین می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 29 تیر 1401 بروزرسانی: 29 تیر 1401 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1858

به "ادامه بازی عجیب وغریب سعید صادقی با پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه بازی عجیب وغریب سعید صادقی با پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید