اتفاقی عجیب در فوتبال چین؛ خرید تیم برای میدان دادن به فرزند ناآماده مالک!

به گزارش مجله جهانگیر، در اتفاقی جالب توجه در کشور چین یک شهروند میلیاردر اقدام به خرید یک باشگاه کرد و سرمربی آن را هم مجبور کرد که فرزندش همواره در ترکیب اصلی باشد.

اتفاقی عجیب در فوتبال چین؛ خرید تیم برای میدان دادن به فرزند ناآماده مالک!

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه آ اس، یک میلیاردر چینی با خرید باشگاه زیبو کوجو در دسته دوم فوتبال این کشور، سرمربی این تیم را مجبور کرد که فرزندش شیهوا هی را همواره به میدان بفرستد و او را در پست مهاجم قرار دهد.

فرزند مالک باشگاه در حالی به برنامه های تاکتیکی سرمربی تیم هونگی هوانگ تحمیل شده است که گویا از نظر فنی استعداد قابل توجهی هم ندارد، اما چیزی که حضور او در ترکیب تیم را غیرمنطقی تر جلوه می دهد شرایط جسمانی اش است که بالغ بر 100 کیلو وزن و 35 سال سن دارد.

البته همانطور که انتظار می رفت، دخالت مالک باشگاه در امور تاکتیکی سبب ناکامی تیم زیبو کوجو شده است، چرا که این تیم در پنج هفته سپری شده از فصل تنها یک امتیاز گرفته و در قعر جدول قرار گرفته است. در این پنج هفته این تیم تنها دو گل زده و 10 گل خورده است. هیچکدام از گل های این تیم هم توسط فرزند مالک باشگاه به ثمر نرسیده است.

شیهوا هی با شماره 10 در حال ورود به میدان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1398

به "اتفاقی عجیب در فوتبال چین؛ خرید تیم برای میدان دادن به فرزند ناآماده مالک!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقی عجیب در فوتبال چین؛ خرید تیم برای میدان دادن به فرزند ناآماده مالک!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید