کنگره فدراسیون جهانی والیبال به صورت آنلاین برگزار می شود

به گزارش مجله جهانگیر، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، بر اساس تصمیم هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال، کنگره سال 2021 به صورت آنلاین در ماه فوریه برگزار خواهد شد. بر این اساس، این وبینار از روز جمعه 17 بهمن ماه سال جاری آغاز می شود و به مدت سه روز تا یکشنبه 19 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

کنگره فدراسیون جهانی والیبال به صورت آنلاین برگزار می شود

رئیس فدارسیون جهانی والیبال با تاکید بر اینکه اولویت نخست FIVB تامین سلامتی خانواده بزرگ والیبال است، گفت: به همین دلیل، این تصمیم در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و با توجه به محدودیت های پروازی و مسافرتی که در جهان وجود دارد، گرفته شده است.

پیش از این قرار بود کنگره فدراسیون جهانی والیبال به میزبانی تایلند برگزار شود و دکتر آری گراسا در این باره شرح داد: از فدراسیون والیبال تایلند به دلیل همکاری و پذیرفتن میزبانی تشکر می کنم و متاسفم که مجبوریم کنگره جهانی را به صورت آنلاین برگزار کنیم.

وی ادامه داد: این تصمیم فدراسیون جهانی والیبال، به دنبال برگزاری پیروز مجمع های سالیانه آنلاین در چهار قاره گرفته شده است، زیرا FIVB اطمینان حاصل کرده است که با سیستم رای گیری الکترونیکی می توان با امنیت بالا کنگره جهانی را نیز برگزار کرد.

زمان و مکان برگزاری نخستین جلسه هیات رئیسه فدراسیون جهانی با اعضای جدید نیز بعد از کنگره جهانی آنلاین FIVB اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 بهمن 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1148

به "کنگره فدراسیون جهانی والیبال به صورت آنلاین برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنگره فدراسیون جهانی والیبال به صورت آنلاین برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید