معمای جنجالی شماره 5 پرسپولیس

به گزارش مجله جهانگیر، خبرنگاران: کمتر کسی تصور می کرد یکی از 5 خرید تازه پرسپولیس در همین ابتدای کار، شرایط را برای کادر فنی پرسپولیس سخت کند. در حالی که این تیم تازه فقط یک بازی در رقابت های لیگ برتر داشته، علیرضا ابراهیمی، یکی از مدافعان و خرید های تازه پرسپولیس، از اینکه در ترکیب اصلی تیم جا ندارد، ناراحت است و باعث اتفاقات جنجالی در تمرین شده است.

معمای جنجالی شماره 5 پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، پرسپولیس با زوج سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی در قلب خط دفاعی به مصاف الهلال عربستان رفت و در روزی که فرشاد فرجی در شرایط آرمانی نبود و از شکاف به وجود آمده بین او و مدافع راست پرسپولیس سه گل الهلالی ها به دست آمد، بازی را به رقیب عربستانی واگذار کرد.

پس از آن نمایش، انتظار می رفت که یحیی گل محمدی در ترکیب خط دفاعی تیمش برای بازی با فولاد در لیگ برتر تغییراتی را اعمال کند، ولی یحیی تصمیم گرفت با همان زوج خط دفاعی در اهواز به میدان برود. این مورد، خیلی سریع با واکنش علیرضا ابراهیمی، مدافع شماره 5 و نو پرسپولیس روبرو شده است. آنطور که خبرگزاری تسنیم نوشته او در تمرین و وقتی متوجه شده قرار نیست در ترکیب اصلی باشد، به یحیی گل محمدی اعتراض می نماید و سرمربی پرسپولیس هم تصمیم می گیرد این مدافع را از لیست بازی با فولاد خط بزند.

البته که این تمام ماجرا نیست، چون خبرگزاری مهر نوشته که روز گذشته (یکشنبه) علیرضا ابراهیمی دوباره جنجال آفریده و این بار از سوی یحیی گل محمدی کنار گذاشته شده تا باشگاه درباره اش تصمیم بگیرد. در بخشی از این گزارش آمده است: اواخر تمرین سرخپوشان، علیرضا ابراهیمی وقتی دید بار دیگر جایی در تاکتیک های دفاعی پرسپولیس ندارد نسبت به این موضوع اعتراض کرد که با واکنش تند سرمربی تیم روبرو گردد. یحیی گل محمدی از ابراهیمی خواست سکوت کند و نه تنها دیگر درباره جایگاه خود در ترکیب پرسپولیس سوال نپرسد بلکه حق ندارد فعلاً با این تیم تمرین کند.

همین موضوع باعث شد تا ابراهیمی استادیوم شهید کاظمی را ترک نموده و منتظر تصمیم باشگاه در قبال اعتراضش باشد. یحیی درباره نیمکت نشینی بازیکنان تیم اعلام نموده است هیچکس حق صحبت درباره این موضوع را ندارد و کوشش تمام آن ها را زیر نظر دارد. گل محمدی فعلاً تصمیم به بخشش ابراهیمی ندارد و تصمیم قطعی خود را برای خط زدن نام او در بازی با نساجی مازندران گرفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 24 تیر 1401 بروزرسانی: 24 تیر 1401 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1854

به "معمای جنجالی شماره 5 پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای جنجالی شماره 5 پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید