شکایت باشگاه قشقایی از استقلال تهران رد شد

به گزارش مجله جهانگیر، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان از باشگاه پیکان در خصوص مطالبه حق آموزش امیرحسین کریمی دخرآبادی، کمیته وضعیت خواسته باشگاه سپاهان در محکومیت باشگاه پیکان را محمول بر صحت ندانسته و خواسته خواهان را رد کرده که این رای ظرف مدت 7 روز قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف است.

شکایت باشگاه قشقایی از استقلال تهران رد شد

* در پی شکایت ابراهیم فلاح مرکیه از باشگاه شهید قندی یزد (استقلال رامشیر سابق) ، این باشگاه به پرداخت مبلغ 280 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت 5 میلیون و 600 هزار ریال هزینه دادرسی محکوم شد.

* براساس رای صادره شد در پرونده شکایت باشگاه قشقایی شیراز از باشگاه استقلال تهران در خصوص حق آموزش آقای سیدحسین حسینی، کمیته وضعیت این دادخواست را به دلیل عدم رفع نقص در مهلت مشخص مردود دانسته است.

* در پرونده شکایت حیدرعلی احمدزاده از باشگاه شهرداری ماهشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ 110 میلیون ریال بابت اصل خواسته محکوم شد.

* با توجه به شکایت علی خسرونژاد از باشگاه سرخپوشان پاکدشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و پنجاه میلیون ریال بابت اصل خواسته و 21 میلیون ریال، هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پی شکایت حسین گوهری از باشگاه شهرداری بندرعباس، با توجه به دریافت مطالبات خواهان کمیته وضعیت قرار رد دعوی را صادر کرد.

* در پرونده شکایت حامد کریمی از باشگاه آلومینیوم اراک، کمیته وضعیت این دادخواست را به دلیل عدم رفع نقص در مهلت مشخص مردود گفت.

کلیه آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 173

به "شکایت باشگاه قشقایی از استقلال تهران رد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت باشگاه قشقایی از استقلال تهران رد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید