تور دهلی: ایراندوست: می دانستیم بازی سختی با هند داریم، به تیمم ایمان دارم

به گزارش مجله جهانگیر، به گزارش خبرنگاران، مریم ایراندوست پس از ملاقات برابر هند در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت: فکر می کنم اولین مسابقه در هر تورنمنتی سخت ترین بازی است. با توجه به اینکه بچه های من اولین حضورشان در این رقابت ها تجربه می کردند و در این 5 ماهه اخیر بازی تدارکاتی نداشتند، یک میزان استرس بر تیم غالب بود؛ اما فکر می کنم و همه مردم دیدند که تیم من تمام کوشش و توانش را گذاشت تا بتواند از نام ایران دفاع کند.

تور دهلی: ایراندوست: می دانستیم بازی سختی با هند داریم، به تیمم ایمان دارم

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور دهلی ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

وی در ادامه اضافه نمود: خیلی برای مان مهم بود و پیش بینی این را داشتیم که هند با توجه به زمانی طولانی که برنامه ریزی کرد، قطعاً تیم قدرتمندی است. اما ما توانستیم حداقل امتیاز این بازی را بدست بیاوریم. به دفاع و ضدحمله روی آورده بودیم، ولی شاید آن نیرو و انرژی که مردم ایران برای تیم ما فرستاد دادند، دوست داشتیم که امتیاز کامل را از این ملاقات به دست بیاوریم. تیم ملی فوتبال بانوان واقعاً برای پیروزی به میدان آمده بود.

سرمربی تیم ملی در ادامه درباره ملاقات برابر چین گفت: این تیم یکی از قدرت های آسیاست و مقابل چین هم قطعاً با برنامه وارد زمین بازی می شویم. ولی این بازی که من امروز از تیمم دیدم به خوبی اجرا کرد، فکر می کنم برابر چین هم ما بتوانیم با توانایی خوبی که دروازه بان مان دارد، بتوانیم دروازه را بسته نگه داریم.

وی در ادامه اضافه نمود: به تیمم خیلی ایمان دارم و ما با برنامه وارد این تورنمنت شدیم. امیدوار هستیم که از این گروه صعود کنیم.

ایراندوست در سرانجام گفت: بنظرم همه بازیکنان برترین بودند و کودایی یکی از برترین بازیکنانی که توانست به وظیفه اش به خوبی عمل کند. هاجر دباغی پستش پشت فورواد است و فکر می کنم به عنوان یک هافبک طراح زمانی که صاحب توپ می شد، کارش را به خوبی انجام می داد و زمانی که صاحب توپ نبود، وظیفه اش این بود که دو هافبک طراح هند را پرس کند. کار سختی بود ولی با توانایی که از هاجر داشتیم، او را در این پست گذاشتیم. دباغی با توجه به آسیبی که از ناجیه مچ پا داشت، توانست به خوبی به وظایف خود عمل کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 بهمن 1400 بروزرسانی: 17 بهمن 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1711

به "تور دهلی: ایراندوست: می دانستیم بازی سختی با هند داریم، به تیمم ایمان دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور دهلی: ایراندوست: می دانستیم بازی سختی با هند داریم، به تیمم ایمان دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید