اشرار قمه کش در کرمانشاه با اقتدار پلیس زمینگیر شدند

به گزارش مجله جهانگیر، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری و زمینگیر شدن 2 شرور سابقه دار اطلاع داد که در مقابل انظار عمومی با قمه اقدام به ایجاد درگیری و ناامنی نموده بودند.

اشرار قمه کش در کرمانشاه با اقتدار پلیس زمینگیر شدند

به گزارش خبرنگاران کرمانشاه؛ سرهنگ علیرضا دلیری گفت: پس از وقوع یک مورد درگیری میان 2 تن از اشرار با سلاح سرد در کوچه ثبت شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع به سرعت در دستور کار نهاده شد.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع ماموران کلانتری 15 شریعتی به سرعت در محل حاضر و یکی از 2 فرد شرور با اقتدار سرگرد فریبرز کهریزی رییس کلانتری خلع سلاح و دستگیر شد.

سرهنگ دلیری توضیح داد: در حین دستگیری نفر اول، شرور دیگر با توجه به خودرویی که در اختیار داشت پیروز به فرار شد که بلافاصله اقدامات اطلاعاتی لازم برای شناسایی مخفیگاه وی شروع گشت.

رییس پلیس شهرستان کرمانشاه اضافه کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی لازم، مخفیگاه شرور متواری را در یکی از روستاهای دور افتاده شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در عملیاتی غافلگیرانه وی را هم با اقتدار و در کمترین زمان ممکن دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه پلیس مقتدرانه با هرگونه ناامنی برخورد می نماید، گفت: همکاران ما تحت هیچ شرایطی به اراذل و اوباش و آنهایی که به هر دلیلی قصد ایجاد ناامنی دارند اجازه قدرتنمایی و عرض اندام نمی دهد.

سرهنگ دلیری در سرانجام از اهتمام پلیس و دستگاه قضایی برای برخورد قاطعانه با اشرار و ناامن کنندگان امنیت عمومی جامعه سخن گفت و اضافه کرد: 2 شرور دستگیر شده برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضایی شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1498

به "اشرار قمه کش در کرمانشاه با اقتدار پلیس زمینگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشرار قمه کش در کرمانشاه با اقتدار پلیس زمینگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید