نماینده پلدختر: مدارس تعمیری آماده حضور دانش آموزان است، مدارس تخریبی باید مجددا احداث شوند

به گزارش مجله جهانگیر، نماینده مردم پلدختر در مجلس گفت: کار در مدارس تعمیری تقریبا تمام شده است و برای بازگشایی مدارس نگرانی وجود ندارد اما بخشی از مدارس به طور کامل تخریب شده اند که باید مجددا احداث شوند.

نماینده پلدختر: مدارس تعمیری آماده حضور دانش آموزان است، مدارس تخریبی باید مجددا احداث شوند

سید حمیدرضا کاظمی در گفت وگو با خبرنگاران درباره میزان آمادگی مدارس در مناطق سیل زده پلدختر و معمولان برای آغاز سال تحصیلی، بیان نمود: کار در مدارس تعمیری تقریبا تمام شده است و مدارس برای اول مهر ماه آماده هستند و برای بازگشایی مدارس نگرانی وجود ندارد.

وی در ادامه اظهار کرد: اما بخشی از مدارس به طور کامل تخریب شده اند که باید مجددا احداث شوند. در مورد مدارس تخریبی در روستاها قرار است از کانکس استفاده گردد و در شهر نیز دانش آموزان به مدارسی دیگر انتقال می یابند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس توضیح داد: در بخش پرداخت خسارت به کشاورزان کار به کندی انجام می گردد و ضروری است دولت به این امر سرعت بخشد. از دیگر مسائل موجود بحث اصناف است که تاکنون فکری برای آنان نشده است از سوی دیگر به افرادی که خودروهای آنان در سیل خسارت دیده است تاکنون وجهی پرداخت نشده که باید به این موضوع نیز رسیدگی گردد.

کاظمی در ادامه تاکید نمود: باید به ساخت و سازها سرعت بیشتری داد چراکه با آغاز فصل بارش ها در راه های روستایی به مشکل برخواهیم خورد که باید فکری اساسی برای آن کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 99

به "نماینده پلدختر: مدارس تعمیری آماده حضور دانش آموزان است، مدارس تخریبی باید مجددا احداث شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده پلدختر: مدارس تعمیری آماده حضور دانش آموزان است، مدارس تخریبی باید مجددا احداث شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید