لمپارد: مسئولیت شکست مقابل آرسنال را می پذیرم اما تنبلی بازیکنان دلیل باخت مان بود

به گزارش مجله جهانگیر، سرمربی تیم فوتبال چلسی می گوید که تعلل بازیکنانش در اتخاذ تصمیمات مناسب در بازی خارج از خانه مقابل آرسنال دلیل باخت آنها در این ملاقات بود.

لمپارد: مسئولیت شکست مقابل آرسنال را می پذیرم اما تنبلی بازیکنان دلیل باخت مان بود

به گزارش خبرنگاران، فرانک لمپارد سرمربی تیم فوتبال چلسی پس از باخت 3 بر یک شنبه شب تیمش در خانه آرسنال انگشت اتهام را به سمت بازیکنانش نشانه گرفت. چلسی در صورت کسب پیروزی در این بازی به رده دوم جدول صعود می کرد و در عوض با قبول باخت به رده ششم جدول سقوط کرد.

فرانک لمپارد پس از این بازی نتوانست خشم خود از عملکرد بازیکنانش را پنهان کند و به خبرنگاران گفت: این شکست به خاطر عملکرد بازیکنان بود. من به اندازه خودم بخشی از مسئولیت این شکست را به عهده می گیرم، اما بازیکنان هم مسئول هستند، چون پیامی که من به آنها داده بودم بسیار روشن و واضح بود. این بازی برای ما بازی خطرناکی بود.

سرمربی تیم فوتبال چلسی اضافه نمود: گفته بودم که آرسنال تیمی بااستعداد است که تحت فشار قرار گرفته است و می خواهد خودش را نجات بدهد. این بازی دربی لندن بود. ما در شرایطی بودیم که اگر می بردیم دوم می شدیم و آرسنال هم در شرایطی بود که ممکن بود بیشتر تنزل کند. خب همه اینها ترکیبی خطرناک را می سازند و اگر در چنین شرایطی قرار باشد با 60 یا 70 درصد توان تان بازی کنید، یا فقط چند بازیکن کوشش نمایند، امکان ندارد که در لیگ برتر به پیروزی برسید.

وی خاطر نشان کرد: تکلیف شما به عنوان بازیکن روشن است. شما یا باید کار را برای حریف سخت کنید، وگرنه به آنها فرصت می دهید و این کاری بود که ما در 45 دقیقه نخست بازی انجام دادیم و تاوانش را هم پرداختیم. روی پنالتی که دادیم تنبلی کردیم. روی ضربه ایستگاهی که دادیم و بازیکن حریف توپ را کنج دروازه مان کاشت هم تنبلی کردیم. من واقعاً از رویکرد بازی تیمم در نیمه اول ناراحتم. فکر نمی کنم که این باخت به خاطر مسائل تاکتیکی یا سیستم بازی مان بوده باشد بلکه مسئله این بود که آیا شما می خواهید بدوید؟ می خواهید به تیم تان یاری کنید و پشتیبان آن باشید؟ می خواهید کورس بگذارید یا می خواهید قدم بزنید؟ می خواهید بگویید که اوه، مجبور نیستم بدوم؟. تصمیماتی که ما در این بازی گرفتیم، اشتباه بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1172

به "لمپارد: مسئولیت شکست مقابل آرسنال را می پذیرم اما تنبلی بازیکنان دلیل باخت مان بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لمپارد: مسئولیت شکست مقابل آرسنال را می پذیرم اما تنبلی بازیکنان دلیل باخت مان بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید