شرایط واریز مابه التفاوت حقوق بازنشستگان در تیرماه

به گزارش مجله جهانگیر، خبرنگاران- مدیران سازمان تامین اجتماعی به ما قول داده اند که مابه التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان با حقوق تیر واریز می شود.

شرایط واریز مابه التفاوت حقوق بازنشستگان در تیرماه

به گزارش خبرنگاران، واریز مابه التفاوت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هنوز انجام نشده و سازمان تامین اجتماعی زمان مشخصی را برای واریز آن اعلام نمی کند.

در فروردین امسال با اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان مدیرعامل تامین اجتماعی حداقل حقوق یک بازنشسته با 30 سال خدمت و با شرط داشتن همسر و دو فرزند چهار میلیون و 200 هزار تومان اظهار داشت.

اما در این واریزی ها اشکالاتی رخ داد و حقوق برخی از آن ها کم واریز شد. این ایرادات تا حدی بود که سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت غیرحداقل بگیران در اردیبهشت حقوق بیشتری می گیرند و مابه التفاوت آن با فروردین را نیز دریافت می کنند.

اما این مابه التفاوت نه تنها در اردیبهشت واریز نشد بلکه وعده واریز آن با حقوق خرداد نیز عملی نشد.

علی دهقان کیا، رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران در این خصوص به تجارت نیوز می گوید که سازمان تامین اجتماعی وعده داده بود که مابه التفاوت ها در خرداد واریز شود، اما به آن عمل نکرد.

او عنوان می کند که کانون بازنشستگان تهران و کانون عالی در حال پیگیری این موضوع هستند. او می گوید: مدیران سازمان تامین اجتماعی به ما قول داده اند که مابه التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان با حقوق تیر واریز می شود.

تجارت نیوز در ادامه نوشت: این ما به التفاوت به همه بازنشستگان داده نمی شود بلکه فقط غیرحداقلی بگیران این پول را می گیرند. یعنی کسانی که حقوقی بیشتر از چهار میلیون و 200 هزار تومان می گیرند در اردیبهشت امسال حقوقشان مجددا افزایش یافت و مابه التفاوت فروردین را در این ماه می گیرند.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1462

به "شرایط واریز مابه التفاوت حقوق بازنشستگان در تیرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط واریز مابه التفاوت حقوق بازنشستگان در تیرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید