رونمایی از شعب مجازی بانک صادرات ایران شمس و چهار طرح اعتباری با حضور وزیر اقتصاد

به گزارش مجله جهانگیر، شعب مجازی بانک صادرات ایران با عنوان شمس، 15شهریور همزمان با شصت ونهمین سال شروع فعالیت این بانک، راه اندازی و امکان ارائه چهار خدمت جدید بانکی به مشتریان فراهم می گردد.

رونمایی از شعب مجازی بانک صادرات ایران شمس و چهار طرح اعتباری با حضور وزیر اقتصاد

به گزارش خبرنگاران،بنابراعلام روابط عمومی بانک صادرات ایران، سامانه شمس با مزیت کاربری آسان، با سرعت و امنیت بالا، خدمات نوین بانکداری الکترونیکی را به مشتریان، به وسیله اینترنت و به صورت شبانه روزی فراهم می نماید و ضمن صرفه جویی در هزینه ها و رفت وآمد، آسودگی خاطر را برای مشتریان به همراه خواهد داشت.

سامانه پیشخوان مجازی خدمات الکترونیکی بانک صادرات ایران، با ارائه خدمات پرکاربرد بانکی راه اندازی شده که این خدمات به صورت غیرحضوری، به مشتریان ارائه می گردد.

درخواست اینترنتی تسهیلات و تعهدات، افتتاح حساب، دریافت دسته چک، برطرف سوءاثر از چک برگشتی، فعال سازی خدمات بانکداری الکترونیکی، دریافت صورتحساب اینترنتی و ثبت نام در سامانه درخواست تعویق اقساط تسهیلات، از جمله خدماتی هستند که به وسیله این سامانه در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

مشتریان برای ورود به این سامانه می توانند به وسیله نشانی اینترنتی https://shams.bsi.ir به سامانه شمس (شعبه مجازی سپهر) متصل شده و خدمات بانکی خود را به صورت مجازی و با امنیت و آسودگی خاطر دریافت نمایند.

همچنین در مراسمی که به منظور شروع شصت و نهمین سال فعالیت بانک صادرات ایران برگزار می گردد، از چهار طرح نوین اعتباری در بانک صادرات ایران رونمایی خواهد شد.

طرح طراوت مسکن از جمله این طرح ها است که با هدف تسهیل و کاهش هزینه ساخت واحدهای مسکونی به وسیله گشایش اعتبارات اسنادی ریالی و امکان خرید اقساطی مصالح ساختمانی برای سازندگان کمتر از 20 واحد، رونمایی خواهد شد.

طرح طراوت توسعه نیز از دیگر محصولات نوین بانکی است که با استفاده از اعتبارات اسنادی ریالی مدت دار 12 تا 18 ماهه، برای یاری به ایجاد و اجرای طرح های توسعه ای واحدهای فراوریی و شرکت ها به وسیله نوسازی و جایگزینی ماشین آلات و تأسیسات عرضه می گردد.

طرح تسهیلات بدون واریز قسط طرح جدید دیگر بانک صادرات ایران است که بر اساس آن، دارندگان و افتتاح نمایندگان سپرده بلندمدت نزد شعب این بانک می توانند از تسهیلات بدون واریز اقساط در قالب مرابحه خرد به میزان حداکثر 50 درصد موجودی و تا سقف دو میلیارد ریال استفاده نمایند. این تسهیلات بدون ضامن و ظرف مدت 48 ساعت قابل پرداخت است.

طرح اعتبار در حساب جاری چهارمین طرح نوین بانک صادرات ایران است که در آستانه ورود به شصت و نهمین سال فعالیت از آن رونمایی خواهد شد. بر اساس این طرح، که برای تأمین نیازهای اقتصادی کوتاه مدت مشتریان در صورت کافی نبودن موجودی حساب به منظور پرداخت وجه چک های صادره کاربرد دارد، فراوری نمایندگان و فروشندگان چنانچه کالا یا مواد اولیه را به صورت نسیه بفروشند و چک های حاصل از فروش را نزد شعب این بانک تودیع نمایند، در صورتی که در سررسید چک های صادره خود حساب آنها موجودی نداشته باشد از محل خرید دین و تنزیل چک های واگذاری آنها تامین اعتبار انجام و وجه چک آنها تأمین می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 955

به "رونمایی از شعب مجازی بانک صادرات ایران شمس و چهار طرح اعتباری با حضور وزیر اقتصاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از شعب مجازی بانک صادرات ایران شمس و چهار طرح اعتباری با حضور وزیر اقتصاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید