روایت ناظر داوری دیدار سپاهان - پرسپولیس از دیدار جنجالی هفته بیستم لیگ برتر

به گزارش مجله جهانگیر، ناظر داوری دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس توضیحاتی را در مورد چگونگی عدم برگزاری این مسابقه بیان نمود.

روایت ناظر داوری دیدار سپاهان - پرسپولیس از دیدار جنجالی هفته بیستم لیگ برتر

مسعود مرادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، ضمن بیان این مطلب گفت: تیم داوری مسابقه سپاهان - پرسپولیس طبق اعلام سازمان لیگ دو ساعت قبل از شروع این بازی در ورزشگاه نقش جهان حاضر بود، اما به دلیل عدم حضور تیم سپاهان در ورزشگاه و به دنبال تأکید عوامل برگزاری مسابقه و کننده فدراسیون فوتبال در ساعت 16:45 برای مراسم ابتدایی مسابقه در زمین حاضر شد.

وی با یادآوری اینکه فقط بازیکنان پرسپولیس تیم داوری را در زمین همراهی کردند، گفت: به دلیل عدم حضور تیم سپاهان در زمین مسابقه و پس از دقایقی به دنبال تأکید کننده سازمان لیگ تیم داوری بعد از اجرای تشریفات ابتدایی مسابقه بعد از بازیکنان پرسپولیس از زمین خارج شد.

ناظر داوری دیدار سپاهان - پرسپولیس خاطر نشان کرد: با وجود تمام این مسائل ما تیم داوری را تا ساعت 17:20 در رختکن داوران نگه داشتیم که شاید عوامل برگزاری مسابقه و یا سازمان لیگ تصمیم به برگزاری بازی بگیرند که در نهایت این تیم اتفاق رخ نداد و داوران از ورزشگاه خارج شدند. خروج تیم داوری از ورزشگاه هم بعد از تأکید کننده سازمان لیگ بر عدم برگزاری مسابقه صورت گرفت.

مرادی با تأکید بر اینکه داوران نقشی در تعطیلی مسابقه نداشتند، در انتها شرح داد: داوران برای عدم برگزاری بازی تصمیم گیرنده نیستند و براساس عرف بین الملل ناظر بازی و کننده سازمان لیگ تصمیم نهایی را اتخاذ می کنند، همان طور که برای شروع بازی نیز داوران تابع تصمیم عوامل برگزاری مسابقه هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 588

به "روایت ناظر داوری دیدار سپاهان - پرسپولیس از دیدار جنجالی هفته بیستم لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت ناظر داوری دیدار سپاهان - پرسپولیس از دیدار جنجالی هفته بیستم لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید